gögüs ucu yarasi

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve rosa85 tarafından 10 Nisan 2008 başlatılmıştır.

10 Nisan 2008
    Konu Sahibi : rosa85
  1. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba arkadaslar bu gün dogum yapali 15 gün oldu ama daha dogru düzgün bebegi emziremedim cünkü gögüs uclarim fena halde yara oldu sürmedik bir sey birakmadim kremler daha neler neler...veen sonunda sol gögsümde iltahaplanma olmus doktorum antibiyotik verdi simdi daha iyi sag gögsümü verebiliyorum ama sol tarafin henüz yarasi kapanmadi süt pompasiyla sütü cekip veriyorum ama duydumki süt pompasi sütü azaltiyormus caresizim emzirmekte istiyorum henüz daha cok kücük ara ara doymadigi icin mamada veriyorum ayni sorunla karsilasanlar varsa önerilerini bekliyorum lütfen!!:1no2:

2. 10 Nisan 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bendede olmuştu annemin bir ilacı sayesinde kurtuldum hakiki zeytinyağı var ya eğer yoksa normal yemeklerde kullandığımız ayçiçek yağıda olabilir ondan 2 yemek kaşığı tavada kızdır soğuduktan sonra üzerine 2 yemek kaşığıda su ilave et ve onu iyice çırp krem haline gelene kadar bunları göğüs uçlarına sür bende faydalı olmuştu umarım sende de olur canım...

Son düzenleme: 10 Nisan 2008
  4. 10 Nisan 2008
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bendede olmuştu annemin bir ilacı sayesinde kurtuldum hakiki zeytinyağı var ya eğer yoksa normal yemeklerde kullandığımız ayçiçek yağıda olabilir ondan 2 yemek kaşığı yağda kızdır soğuduktan sonra üzerine 2 yemek kaşığıda su ilave et ve onu iyice çırp krem haline gelene kadar bunları göğüs uçlarına sür bende faydalı olmuştu umarım sende de olur canım...

6. 10 Nisan 2008
  7. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Ayva çekirdeğini Ve Gül Suyunu Kapali Bir Kaba Koyup Bir Gece Bekletiyoruz Jel Kivaminda Oluyor Onu Sürersen Geçebilir Geçmiş Olsun

8. 10 Nisan 2008
  9. DAYCA

DAYCA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Benim cok ciddi ve kanli yarami simdi artik Turkiye'de de bulunan, eczanelerden alabilecegin, tamamen bitkisel ve hatta organik bitkilerden uretilmis bir urun gecirdi. Amerikan bu urunun markasi motherlove, urun adi gogus kremi. satis noktalarini internet sitesinden ogrenebilirsin, adresi xxxxxxxxxx Ben simdi 36 haftadayiz, o zaman Amerikadan alip kullanmistim, geldigini duyunca gozlerim parladi gidip hemen aldim ve basucuma koydum. Icinde zeytinyagi da var. Ben Ankara'da Bahcelievlerde Narcicegi eczanesinden aldim, doktorum Baskent hastanesinde oldugu icin gitmisken orada buldum, ama baktim ki baska yerlerde ve baska sehirlerde de var. Muhtesem bir krem.

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Temmuz 2008
  10. 11 Nisan 2008
  11. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Lansinoh krem diyorlar...........

12. 11 Nisan 2008
  13. LaLeX

LaLeX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam canım öncelikle çok gemiş olsun. Bu yaraları en hızlı iyileştiren şey domuz yağı. Biz domuz yağını 40 defa sudan geçirmiştik ve öyle kullandım. Bembeyaz nivea krem kıvamında bir yağ oluyor. 2 Güne varmadan yara falan kalmıyor. Ayrıca kokusuz olduğu için bebeği rahatsız etmiyor ve hiçbir zararı yok. Ben yurtdışından getirtmiştim ama burdan da bulabilirsin bence. Dini açıdan karşı çıkanlar olabilir ama sonuçta ilaç niyetine kullanılan birşey ve istersen emzirmeden önce ıslak pamukla silersin olur biter. En önemli şey bebeğinin sütünden mahrum kalmaması sevgiler..

14. 13 Nisan 2008
  15. DAYCA

DAYCA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Domuz yagi olmaz, tum hayvansal urunler gibi ozellikle BSE ve o turevden hastaliklar icerme riski var. Kim bebegi icin risk alir arkadaslar. tarimsal urunlerde organik ve bitkisel olmasina dikkat etmeniz sart. Buna ait belge ve etiketleri mutlaka icermeli. islak pamuk katiyyen urunu temizlemez, yuzeyi alir hepsi bu. Doktoruna danismadan hayvansal urun kullanma, ne senin cildin emsin, ne de bebegin. Lansinoh da lanoolin iceriyor, bu da hayvansal, koyunun yunu kaynatiliyor ve ortaya cikan yun yagi, ya da yun alkolu denen kimyaya laniolin deniyor. Bu da ozellikle dis parazitlere karsi ilaclanmis koyunlar sebebiyle insektisit denilen tarim ilaci tasima riskini gundeme getiriyor. Benim siddetli tavsiyem, dunyadaki organik sertifikali tek urun olan motherlove markali Amerikan urununun gogus kremi. Cok memnun kalacaksin eminim...

16. 13 Nisan 2008
  17. filizmef

filizmef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    karbonatlı su ve bepanthene krem ama ilk sürdüğünde çok yakıyo temizlemek amcıyla dr.söyledi

18. 13 Nisan 2008
  19. dergem

dergem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben iki bebeğimde de hastahaneye bile götürmüştüm.kakao yağı kullandım.aktarlardan bulabilirsin.hem bebeğe de zarar vermiyor.tadı da fena değil.emzirdiğim süre boyunca kullandım.