Göğüs Ucu Yarası

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve GALYANA tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : GALYANA
  1. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benım göğüs ucumda koyu sarı renklı kabuklasmalar oluyor. Doktora gıtıım bır sonuc cıkmadı bır sene sonra evlenıcem ama cok kotu bır goruntu var bır turlu kurtulamadım arasıra dusuyor sonra yenıden cıkıyor benım gıbı olan fıkrı ya da dusuncesı olanlar var mı

2. 31 Temmuz 2009
  3. caykeyfi

caykeyfi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    galyana merhaba yerimseniben
    ben yeni üye oldum, en büyük sorunlarımdan biri de senin bu bahsettiğin şey :çok üzgünüm: birebir aynısını yaşıyorum senelerdir, cilt doktoruna da göründüm, karışım yapılan sürülecek kıvamda bir ilaç verdi ama geçmiyo. daha doğrusu ilk zamanlarda geçiyo sonra tekrarlıyo. hakikaten çok can sıkıcı, görüntüsü berbaaaaattttt !!!
    ben genel cerraha da göründüm, meme ultrasonu mu da çektirdim.. sen de doktora görün derim ben.. malum göğüs şakaya gelmiyo.
    evlilik konusuna gelince .. eşim bunu asla sorun etmiyo, etse hareketlerinden anlarım. aranızdaki sevginin derecesi bunu belirler bence. seni çok seviyosa bu tarz şeyleri hiç önemsemez opuyorumnanaktan

4. 31 Temmuz 2009
  5. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım cok tesekkur ederım cvbın ıcın sana tavsıyem aktardan bugday yağı al hergun sur ınan oyle gecıyor ama ben tembellıgımden devam edemedım hanı kesın bısey ıstedım aktarda bu yagı 5 6 ay kullanman lazım dedı yıne baslıcam ınsalah bende mamaografı cektırdım ultrasyona gırdım hıcbısey yok Allaha cok sukur ama bugday yagını mutlaka kullan opuyorumnanaktan

6. 31 Temmuz 2009
  7. caykeyfi

caykeyfi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biliyo musun, artık bu sorun sadece bende var sanmaya başlamıştım, çok üzülüyodum ..
    doktorlar bile gördüğünde şaşırıyo, ben de gerçekten sıkılıyodum. buğday yağı tavsiyen için teşekkür ederim canım benim, inşallah işe yarayacak zemuszemus
    denicem ben bunu, ne varsa bitkisel ürünlerde var dimi amaaaa opuyorumnanaktan

8. 1 Ağustos 2009
  9. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende senin gibiyedim inanamazsın gitmediğim doktor kalmadı nerdeyse bütün bölümleri gezdim doktorlarda anlamıyordu krem veriyorlardı ama nafile artık annem benim üzüldüğümü görünce gitmiş aktara :sinifsinif: aldım inan bir hafta içinde işe yaradı düşürdü ancak devam etmeyince yine çıktı. Neyse öemnli bişey olmasında bende başlayım diyorum iyileşinceye kadar hergün sürerim ne yapayım bende tek benim sanıyordum meğer benim gibiside varmış :gitme: neyse canım buğday yağını dene gelişmeleri bekliyorum inşallah sendede işe yarar ama mümkün olduğunca çatlak yerlrin içine girmesini sağla yatmadan önce sürersen daha iyiolur :lepi:

10. 3 Ağustos 2009
  11. yoshie

yoshie Guest

aynı sorun bendede varÇok üzgünüm çoook

12. 3 Kasım 2009
  13. UmmuEymen

UmmuEymen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Kızlar aynı sorun bende de mevcut, ben de cildiyeden tutun da dahiliyeye, göğüs hastalıkları bölümlerine kadar gittim. Şuanda hamileyim ve emzirirken sorun çıkartabilir diye çok korkuyorum. En son doktorum Fito isimli bir krem verdi, sabah akşam onu kullanıyorum, göğüs ucunu yumuşak tutuyor ve kabukları kendisi dökmeye başladı. Umarım normal şekline döner ve emzirirken de sorun olmaz. Hepimize geçmişler olsun..

14. 3 Kasım 2009
  15. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım bendede sağ göğsüm azcık düzeldi sol göğsümde var ben gecenlerde madecascol diye bır krem kullanıyodum vucudumdakı catlaklar ıcın baktım gogs ucu yarası flnda dıyor onu kullandım sol göğsüm nerdeyse tamamen duzeldı sımdı sağa başlıyacagım ınsallah olur ancak sen hamıle oldgun ıcın uygun olmaz ama sana tavsıyem kesınlıkle buğday yağını dene yan etkısı olmaz :lepi:

16. 5 Kasım 2009
  17. UmmuEymen

UmmuEymen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Çok sağol canım benim, Cumartesi günü randevum var, doktoruma tekrar gösterip ona göre buğday yağına başlamayı düşünüyorum. Çok saol tavsiyen için.

18. 2 Şubat 2010
  19. kuncuy

kuncuy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar konuyu yeni gördüm..aynı sorun bende de 3-4yıldır vardı,benmde gezmediğim doktor kalmadı..cildiyeci,göğüs cerrahı, genel cerrah..ama sonunda iyi bir doktor buldum veee geçtii...inanamadım..2 ilaç verdi ve kurtuldum...ilaç ismi sanırım yasak ama hala sorunu olanlar öğrenmek isteyenler özelden msj atabilir...herkese geçmiş olsunnn