Göğüs ucundaki halkada kabarciklar belirtimi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gelmesendeolur tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

?

göğüs ucundaki halkada kabarcıklar erken hamilelik belirtisimi ?

Anketin kapanma tarihi 8 Kasım 2008.
  1. kesinlikle hamilelik belirtisidir

oy sayısı 2
    20,0%
  2. kesinlikle adet belirtisidir

oy sayısı 0
    0,0%
  3. her ikiside olabilir

oy sayısı 7
    70,0%
  4. ciltte bir rahatsızlık olabilir

oy sayısı 1
    10,0%
    9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : gelmesendeolur
  1. gelmesendeolur

gelmesendeolur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar göğüs ucundaki halkada kabarcıklar hamilelik belirtisi olabilirmi?adetime çok var fakat bu kabarcıkların bir anlamı varmı?hamişlerden yardım bekliyorum

2. 9 Ekim 2008
  3. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    Arkadasim bence her ikiside degil ama oyle bir secenek koymamissin. Benim hamile olmadanda once kabarirdi ve Allaha sukur bir problemimde yoktu yani gogus ucundaki kabarciklar normal. Ben buna hamilelik belirtisi diyenlerede sasiriyorum. Yani bunun normal zamanlardada ciktiginin farkina nasil varilmiyor hayret.

4. 9 Ekim 2008
  5. ades_ballibadem

ades_ballibadem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    bu bende çok nadirde olsa daha önce gördüğüm bişey ama hamile değilim

6. 9 Ekim 2008
  7. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    benim de her regl donemime yakin kabarirlar. yani belirti degil. aslinda hicbirsey belirti degil.

8. 9 Ekim 2008
  9. muzurperi

muzurperi Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    benimde her adet dönemimde kabarır.... hep umutlandım ama boşş..... halkada büyür hatta adetime 2 gün kala hafifte olsa halkanın rengi koyulaşır.. bence kesinlikle belirti değil

10. 9 Ekim 2008
  11. bhk

bhk tiryakihobi.blogspot.com Pro Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    bence de her ikisi de değil..
    benim normal zamanlarda bile tek tük olurdu.

12. 9 Ekim 2008
  13. denizinsesi

denizinsesi Guest

benim gebeliğimin 6. haftasında ilk defa böyle kabarcıklar oluşmuştu bunu bir belirti olarak biliyorum ama bu kadar erken olurmu bilmiyorum. 4 ay önce düşük yaptım şimdi yeniden düşünüyoruz geçen ay aynı kabarcıklar oluştu adetime birkaç gün kala hamileyim sandım ama değilmişim

14. 9 Ekim 2008
  15. shoksheker

shoksheker Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benimde olur canım adet olmadan önce...

16. 9 Ekim 2008
  17. gelmesendeolur

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ADET GECİKMESİNDEN ÖNCE HAMİŞLERDE GÖRÜLEN BELİRTİLER

______25 HAMİŞ ARASINDANNNNNNNNNNNNNNNN_______

1-Mide bulantısı......................................... ......................11 hamişte görüldü

2-Baş dönmesi........................................... .....................5 hamişte görüldü

3-Tansiyon düşmesi........................................... .............4 hamişte görüldü

4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık......................................8 hamişte görüldü

5-Kasıklarda batma yada sancı, KRAMP............................13 hamişte görüldü

6-Kirpiklerin karışması

7-Bel ağrısı............................................ .....................8 hamişte görüldü

8-Akıntı artması........................................... ...................6 hamişte görüldü

9-Göğüslerde hassasiyet........................................ ........13 hamişte görüldü

10-Göğüslerde şişme............................................. ........10 hamişte görüldü

11-Göğüs uçlarının acıması........................................6 hamişte görüldü

12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması ......................6 hamişte görüldü

13-Sık idrara çıkma............................................. ......10 hamişte görüldü

14-Uyku hali.............................................. .....................7 hamişte görüldü

15-Halsizlik......................................... ..........................9 hamişte görüldü

16-Ağızda kuruluk........................................... ..............4 hamişte görüldü

17-Ağızda metal tadı hissetmek......................................... 3 hamişte görüldü

18-Dudakların fosur fosur olması(şişmesi,uyuşması)

19-Göz bebeklerinin büyümesi ( gözünden anlarım diyenler için).....................1 hamişte görüldü

20-İdrar kokusunda değişme........................................... .............4 hamişte görüldü

21-Kokulara aşırı hassasiyet .................................................. ...7 hamişte görüldü

22-Gazlı olmak .................................................. ...................9 hamişte görüldü

23-Mide yanması........................................... ........................2 hamişte görüldü

24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi

25-Bel kalınlaşması...................................... .........................2 hamişte görüldü

26-Akşamları aşırı üşüme hatta titreme(içerisi sıcak) ........................6 hamişte görüldü

27-Karın bölgesinde çizgiler belirmesi....................................1 hamişte görüldü

28-Ellerin kuruması.......................................... ..........2 hamişte görüldü

29-Aşırı duygusallık....................................... ..............4 hamişte görüldü

30-Vücut ısısının yükselmesi ..........................................1 hamişte görüldü

31-Lekelenme olması (açık pembe,kahverengi,çok az kan gelmesi).......................3 hamişte görüldü

32-İştahın açılması (aşerme).......................................... ...4 hamişte görüldü

33-Göğüs ucu halkasında kabarcıklar oluşması......................................3 hamişte görüldü

34-Aşırı kulak çınlaması......................................... ................1 hamişte görüldü

35-Gece uykusuzluk çekme............................................. ..........2 hamişte görüldü

18. 9 Ekim 2008
  19. gelmesendeolur

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    3 çocuk annesi bir bayan bu kabarcıklar olur bendede olmuştu dedi kafam iyice karıştı