Göğüse zarar vermeyen pompa var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ozd tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ozd
  1. ozd

ozd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar ben çalışıyorum ve doğumdan sonrada çalışmaya devam edicem.Çoğu pompalar göğüse zarar verip sarkmasına sebep oluyormuş.Aranızda süt sağma makiasi kullanıp memnun olan var mı?Varsa hangi markayı kullanıyorsunuz?Yardımcı olun lütfen

2. 29 Eylül 2011
  3. unutkan77

unutkan77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç kimse memnun değil galiba.bende çok merak ediyorum.kimse yorum yapmamışşş

4. 30 Eylül 2011
  5. esssen

esssen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynı durumdayım. hatta bilmeden chicco iyidir diye, satıcının da gazıyla manuel almıştım. Çevremde kullanan iş arkadaşlarım ve hemşire arkadaşım (4 ay oldu doğum yapalı) medela elektirikliyi önerdi. Şimdi manueli arkadşıma hediye götüreceğim. O zaten 2 yıl izin alacak ben o kadar alamayacağım için, medela mini elektrikli almaya karar verdik.
    Manueller çok acıtıyormuş ve uzun sürüyormuş. Elektrikli olanlardan memnunlar.

Genelde sütü bol olan insanlar manuelle bile ağrı acı duymadan sütünü sağabiliyormuş. Sanırım sütünle ilgili bir durum. Bende netten araştırdım. Medela alacağız. İşe başlayacağım 5-6 aylıkken. Hem elektrikli hem pilli daha kısa sürede sütümü boşaltabileceğim bir şey lazım. İnş sütümüz bol olur.

Detaylı araştırma yapmak istersen, hepsiburada.com dan medela mini pilli elektirkli ürünün yorumlarını okuyabilirsiniz. Ben oraya da bakmıştım.

6. 30 Eylül 2011
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Oğlum 9.ayına girdi.Prematüre doğduğu için 6 ay boyunca sürekli sağıp biberonla verdim.Ben hastanede kullandığım aleti kiraladım.Ameda markaydı galiba.Yani benim gibi sürekli sağacaksanız profesyonel bir makine tercih edin.Ama işe başlayacaklar için Medela iş görür.Onun dışında seyahatte falan Medela elektrikli kullandım.Çok da memnun kaldım.Hiçbiri de acıtmadı ve yara yapmadı.Bol sütlü günleriniz olsun inşallah.