Göğüslerde ağrı konusunda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve jxixneps tarafından 20 Mart 2008 başlatılmıştır.

20 Mart 2008
    Konu Sahibi : jxixneps
  1. jxixneps

jxixneps Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar 28 yaşındayım ve 7 aylık evliyim. ilk defa göğüslerimde, her ikisinde de inanılmaz ağrı çekiyorum. sadece dokunmayla hissedilen bi ağrı yalnız, dokunma dışında herhangi bi ağrısı yok. 3-4 günde diğer kısımların ağrısı biraz hafifledi ama göğüs uçlarında hala ağrı var. böyle bi durumla karşılaşan varsa sebebini bana anlatabilir mi rica etsem. doktora gitmeli miyim acaba.

2. 20 Mart 2008
  3. ilaydaa

ilaydaa Guest

göğüs ağrısının nedenleri farklı olabilir
    bence bir doktora görünmelisin

4. 20 Mart 2008
  5. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hamile olabilirmisin acaba

6. 20 Mart 2008
  7. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Slm Mutlaka doktora git. bende mastapatya olmustu.krem ve vutaminle gecti.senede bir kontrole gidiyorum. Goguste sis yoksa sadece dokununca agri varsa bence korkacak birsey yok. Ama mutlaka doktora git

8. 20 Mart 2008
  9. Yaxsxama Dair

Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canım mutlaka doktora gitmelisin.belki göğüslerin fibrokistik yapıdadır,onlarda ağrı yapabiliyor kendimden biliyorum.Gerçi doktorun verebileceği bir ilaç yok ama yıllık ultrasonla takip ediliyor kistler.
    Sağlıklı günler.

10. 20 Mart 2008
  11. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

12. 20 Mart 2008
  13. ponaran

ponaran Anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hamile olabilirsin. Ben hiç göğüslerimin acıdığını bilmezdim, hamile kalınca oldu.
    Dokununca canım yanıyordu, hala öyle ama azaldı.
    Korunmuyrsanız eğer evde bir test yap, eğer negatifse, mutlaka dr'a görün bence

14. 20 Mart 2008
  15. jxixneps

jxixneps Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hamile olduğumu sanmıyorum çünkü adetimi bittiği 1 hafta falan oldu. Korunuyorumda üstelik. Birkaç gün daha bekleyip geçmezse eğer doktora gideyim o halde. Selena arkadaşım eğer doktora gidersem yazarım burada sorunun ne olduğu konusunu. Ama korkuyorum açıkcası doktora gitmeye de.

16. 20 Mart 2008
  17. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bende de aynı olay vardı daha önceleri sadece adet dönemime yakın göğüslerim ağrırdı daha sonra her zaman ağrımaya başladı kendi kendime kontrol ederken göğüslerimden süt geldiğini fark ettim burdan ve internetten araştırmıştım prolaktin hormonu yükseldiğinde bu olurmuş ve doktora gittim kan tahlili yapıldı ve tahmin ettiğim gibi prolaktin yani süt hormonum fazla çalışıyomuş ama bazısından süt gelmiyebiliyomuş şimdi ilaç verdi ilaç bittikten sonra tekrar gidicem bakıcaklar bakalım düzelmiş mi ve malesef biz çocuk istiyoduk bu hormonun yükselmesi bebeğimin olmasını engelliyornuş bakalım hayırlısı ama mutlaka bir doktora gitmek gerekiyo çünkü herkesin rahatsızlığı farklı çıkabiliyor

18. 20 Mart 2008
  19. moonrose

moonrose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede dr gitmelisin bekleme istersen ağrı olduğu zaman git ki ona göre ne varsa (inş bişey çıkmazda)ortaya çıkar. bende aynı sorunu yaşıyordum prolaktin yüksek çıktı ilaç kullandım düştü ağrıda kalmamıştı adet düzensizlikleri varmı peki