göğüslerde dolgunluk

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve vsml tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : vsml
  1. vsml

vsml Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    her adet öncesi başlayan ve adet süresince devam göğüslerdeki dolgunluk ve hassaslık adetimin bitmesine rağmen hala devam ediyor.göğüslerim büyüdü.bastırımca da hafif acıyor.uçları da şişti.neden olabilirrkine aceb*

2. 27 Mart 2009
  3. vsml

vsml Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kisme yoook miii.adetim biteli 6.gün hala göğüslerim inmedi üstelik bir de bugün akıntıyla birlikte ipliksi kan geldi.zaman zaman da adet öncesi gibi karnımın alt kısmı buruluyor.snki tekrar ader olacakmışım gibi.yardımcı olacak yokmu bana.

4. 27 Mart 2009
  5. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kan mı geldi???

kan gelirse mutlaka doktora görünmelisiniz diyor uzmanlargeçmiş olsun inşallah önemli birşey yoktur:KK43:

6. 28 Mart 2009
  7. vsml

vsml Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    uff yaa.sabah karnımın burulmasıyla uyandım ve baktım ki kan geliyor.geçen hafta perşembe regl olmuştum ve pazar günü bitmişti.tekrar başladı.2.kez adet olmak ne demek yahu.bi yardım lütfen

8. 28 Mart 2009
  9. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım göügslerin şişmesi normal sürekli sütyen kullnma mesela evin içinde falan hiç kullanma fazla tuzlu yeme
    bunun bir adı vardı ama unuttum gögüslerde oluşan bişeydi ama kötü bişey değil görülen bişey
    Akıntının sebebini bileicem bence bi dr. gitsen iyi olur