göğüslerim boşalmıyor mu?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Harpy tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Harpy
  1. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    bebeğim 1 aylık oldu.. ama hala emerken uyuya kalıyor ve yatağına koyunca uyanıp aranmaya başlıyor.. ben de sabırla 3 kez 4 kez emziriyorum ama sanki hala göğüslerim de sert yerler var tamamen yumuşacık değil.. tabi bu arada bebeğim emerken yutkunmuyor ya da az yutkunuyor.. sizde durum nasıl? emzirdikten sonra az bir sertlik kalması normal mi yoksa bebeğim sütü indiremediği için mi böyle oluyor?

2. 8 Ekim 2010
  3. byolog

byolog Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    allah analı babalı büyütsün daha okadar minnoşki gücü hemen tükenip uykuya dalıyodur muhtemelen.baktınki gözler kapandı gidiyo yanağına çenesinin altına filan hafifçe vr uyanıp emmeye devam eder.çok rahatsız ediyorsa sağabilirsin sütünü hemde dahada artar.

4. 8 Ekim 2010
  5. Harpy

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    gıdısıyla felan oynuyorum ama eninde sonunda dalıyor ve ne yapsam uyanmıyor.. onu uyandırmanın tek yolu yatağına koymak :KK1: rahatsızlık değil de acaba süt olduğu halde bebeğim alamıyor mu?

6. 8 Ekim 2010
  7. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimkide seninki gibi uyuyakalıyordu göğüslerim çatlamak üzere geldi. kıpkırmızı olmuştu. dua okudum elimi göğsüme sürdüm sabahına kızarıklık geçti. şişlik içinse el pompasıyla biraz sağdım. o sağdığımı uyurken verdim fark etmesin diye. şimdi ise 51 günlük oldu çok rahat emiyor. ama yine göğüslerimde sertl,ik var dert etme o kadar.

8. 8 Ekim 2010
  9. Harpy

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    benimkiler çok şişmiyor sadece elimle yokladığımda sert bölgeler var.. çok mu kafa yoruyorum acaba :KK43:

10. 9 Ekim 2010
  11. aysusahin

aysusahin ♥♥♥ Canım Kızım ♥♥&# ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Belli bi sıklıkta yutkunmuyorsa, sütü çeker ama fazla çekemiyor olabilir...Ya da çekerken uykuya dalıyordur..O sırada göğsünü hafif çekiyormuş gibi yap, o hemen kapar kaydirigubbakcemile3

12. 10 Ekim 2010
  13. Harpy

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    başlarda işe yarıyor ondan sonra benimki bir uyuyor ki.. bırak emmeyi ağzı açık dalıyor hatta meme ağzında gülmeye felan başlıyor.. ya da ağzını sımsıkı kapatıp kafasını çeviriyor ben de çığlığı basıyorum tabi.. kafaya takmamaya karar verdim.. kilosu iyi gidiyor demekki ihtiyacını alıyor..

14. 12 Ekim 2010
  15. aysusahin

aysusahin ♥♥♥ Canım Kızım ♥♥&# ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kilosu iyiyse, hiç kafana takma zaten kaydirigubbakcemile2