Göğüslerimde hala gelişme yok,yoksa sütüm olmayacak mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve duyguby tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : duyguby
  1. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar,
    Gebelikte 20.haftama girdim.Karnım çok az büyüdü.Ama göğüslerimde hiçbir büyüme yada gelişme hala yok.Sadece 3-4 damar belirginleşti.ama hani ilk hamile kaldığınızda göğüsler büyür ve acırya.İlk ayda o olmuştu ve kayboldu.Etrafımdaki hamilelerin göğüsleri kocaman olmuş.Acaba süt üretimimde bir problem olur mu,bu süt gelmeyeceğinin işareti olabilirmi?Fikri olan var mı acaba?Yada benim gibi göğsü büyümeyen:KK43:(

2. 11 Kasım 2009
  3. mambaa

mambaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim gogus b uyumesinin sut uretimiyle hic ilgisi yok. gebeliginin sonuna kadar goguslerin hic buyumese bile sutte sorun yasamazsin. sut uretimi tamamen hormonal olup prolaktine baglidir. dogumdan sonra gelisir. hic bosuna canini sikma. butun kadinlar farklidir, kimisinin karni cok buyur kimisinin az, gogusler de ayni sekilde.

4. 11 Kasım 2009
  5. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok saol,gerci daha öncede duymustum senin dediğini ama dolu dolu göğüslü hamişler görunce insanın morali bozuluyor.Acaba prolaktin seviyeme baktırsammı hastanede.abartmış mı olurum.Yani ne bileyim,sanki bebiş gelecek ama bende süt falan olmayacak gibi hissediyorum....:))

6. 11 Kasım 2009
  7. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben 38ncı haftamın içindeyim ve hala eski sütyenlerimi takabiliyorum. Doktorum normal dedi kişiden kişiye değişirmiş..

8. 11 Kasım 2009
  9. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayy valla o zaman rahatladım arkadaşlar..zaten yeterince stresliyim,birde bunu tasıyamazdım:)) çok sağolun...

10. 11 Kasım 2009
  11. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    basligi görünce bende son haftalardasin sanmistim...20. haftada ne beklisiyosunki zaten gögüslerinde tabiki daha bi degisiklik olmaz ol kadar fark etmezsin

12. 11 Kasım 2009
  13. esmerkz29

esmerkz29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    benım doğuma kadar küçücüktü göğsüm bebek doğdu damla damla süt geldi bebek doymedı iki gün ağladı durdu bende korktum heralde hiç sütüm olmıcak diye 3. gün bi dolmaya başladı bomba gibi oldular iğne batırsan patlıcak o derece.bebek artık hem rahat uyudu hemde fazlasıyla doydu. endişelenme bence.

14. 11 Kasım 2009
  15. ducks

ducks kıpırık oğlum canımsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    24,haftam bitiyor.. bende de bir değişiklik yok.. zaten normalde de küçüktür gögüslerim bari hamilelikte tadını çıkarsam :)

16. 11 Kasım 2009
  17. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    he he ewet sütün olmayacak:))))))) allahım yarabbim kızım delümüsün bnm teyzemin awuç kadar memesi wardı 2 yaşına kadar emzirdi kuzenimi aaa sende yani şimdi o kadar internet ortamı kitaplar böle bi topik açman walla hoplattı sinirlerimi öle kötü düşünme sütün tabiki olacak bu anneliğin kanunu gönlünü ferah tut

18. 11 Kasım 2009
  19. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    senin mantikla gidersek benim gögüsler zaten büyüktürzemuszemus bide kilodan veya gelisimden dolayi büyürse ohooo hepinizin bebegini ben doyururum....