Göğüslerimi büyüttüreceğim; peki ama kime?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve pinkshiny tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : pinkshiny
  1. pinkshiny

pinkshiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar merhaba:)
    Göğüs büyüttürme ameliyatını en iyi yapan doktor sizce kimdir?(ist.da) tecrübelerinize ihtiyacım var. Geçenlerde Teoman Doğan'a muayene oldum...o kadar muayene ücreti ödedim çok baştan savma hızlı hızlı anlattı geçti.Ne bir fotoğraf gösterdi ne ölçüler ve ameliyat hakkında bilgilendirdi...hep böyle ''benim zevkime kalmış'' havası vardı.Yani ben şimdi onun zevkine göre mi yaptırayım memelerimi?..oldu...Kendisi zaten küçük meme severmiş..o kendisinin zevki. Ben büyük ve doğal göğüsler istiyorum.
    En önemli şey doğallık ...kızlar yardım edin İsmail Kuran fln iyi diolar ama ona henüz gitmedim....
    siz ist'da kimi tavsiye edersiniz??

2. 20 Haziran 2009
  3. panedlla

panedlla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle şunu söyleyeyim; muayene ücreti alıyoruz dediklerine bakma, ben kaç kişiyle konuştuysam çoğu önce alırız diyor ama sizden almayalım muayenehanemize bekliyoruz diyor. O biraz kandırmaca. 250 TL muayene ücreti ödemek tam bir saçmalık. Ödeme zaten. ılla alacağız diyene de gitme, çok fazla ticari kaygı güdüyor, meslek ahlakını arka planda görüyor demektir. Dediğim gibi operasyonumdan önce bir sürü doktorla telefonda görüştüm (yaklaşık 10 kadar, belki daha da fazla), her biriyle uzun uzun konuştum. 4'ü ne muayene oldum, birine yaptırdım. O kadar konuştuğumun arasında 1-2 tanesi sanki fabrikasyon üretim yapıyormuş gibi konuşmuştu ki asla tercih etmedim. Canım sormak istediğin varsa sorabilirsin, doktor isimleri konusunda birada yazmam uygun olmaz, özelden istersen görüştüklerimi yazarım.

4. 21 Haziran 2009
  5. samyeli2009

samyeli2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba
    Teoman Doğana muayneye bende gitmiştim bana baya uzun zaman ayırmıştı ve aklıma gelen herşeyi sormuştum amerikan hastanesindeydi daha sonra Naci çelik ile tanıştım kendisine ameliyat oldum ve şuan çok memnunum tavsıye ederim

6. 26 Haziran 2009
  7. blackbuddafly

blackbuddafly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Bende naci celik'e gogus dıklestırme ameliyatı oldum arkadasımda benım referansımla gogus buyutme ameliyatı oldu 2mizde cok memnun kaldık..Naci bey'i önerebilirim size.

8. 26 Haziran 2009
  9. fairylady

fairylady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Pinkshiny; Ben de teoman doğan ve birkaç doktor ile görüştüm. Sonuçta Aylin hanımda karar kılıp ameliyat oldum. Bence bi de Aylin hanımla görüş, protez konusunda muhteşem hakikaten. Ben bide liposakşın yaptırdım ayrıca.

10. 28 Haziran 2009
  11. esiLya

esiLya qbR[A]tiLLa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    qéKi kaç TL.. toqLm oLarak?

12. 28 Haziran 2009
  13. chichbillur

chichbillur Guest

merhaba arkadaslar ben de yurtdisinda yasiyorum, meme buyutme yaptiracagim. Banada yardimci olursaniz sevinirim

14. 7 Temmuz 2009
  15. chichbillur

chichbillur Guest

Pinkshiny sen ne yaptin karar verdin mi?? Ben ameliyat oluyorum 28 veya 29 Temmuz'da

16. 13 Temmuz 2009
  17. pl2ozac

pl2ozac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benbu silikon büyüklügü doktorun istegine göremi oluyor ?kimi meme dokusuna baglı diyor..Bazı sitedeki doktorlarda ise hastanın istedigi büyüklükte yapmak mümkün diyor Hangisi dogru? benim yapım minyon üstelik zayıfımda ama hayalim 85 :-) inatla 85 isticem yıllar yılı hayalim ee yolun yarısına geldim yas 35 oldu ..Bikinimdeki süngerin suyunu sıkınca göl oluo heryer :p bıktım bu psikolojiden mafoldumben

18. 13 Temmuz 2009
  19. pl2ozac

pl2ozac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    blackbuddafly gögüs büyütme ameliyatının maliyeti ne oldu arkadasınıza ve bedeni kaçtı kac oldu?