göğüslerimin durumu normalmiya..

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve xixrmaknil tarafından 12 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : xixrmaknil
  1. xixrmaknil

xixrmaknil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    son 2 haftadır gögüslerim sürekli şiş ve uçları belirgin acı filan yok ama nedenini bir türlü anlamıyorum adet günümede daha çok var durduk yerde neden öyle oluyo acaba sizlerdede oluyo mu hiç merak ettim endişelendim

2. 12 Temmuz 2008
  3. minervaduygu

minervaduygu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım,bir problem olup olmadığını anlamanın en güvenilir yolu bir jinekoloğa danışıp hrmon tahlili yaptırmak.sanırım hormonlarla ilgili göğüsteki değişiklikler çünkü.ihmal etme aman ha.sonra bi sürü şey için pişmanlık duyuyo insan:teselli:

4. 12 Temmuz 2008
  5. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim genellikle hamileleik belirtisi olarakra kabul ediliyo bu durum hatta çoğu kadın kendini böle test ediyo.ama sen bekarsın sanırım belki böle bişey söz konusu değildir.en iyisi bi dr görünmen.göğüslerdeki dğeişiklikler pekte hafife alınmamalı.inşallah bi sorun yoktur.geçmiş olsun...

6. 12 Temmuz 2008
  7. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    .........................................................

Son düzenleme: 20 Ağustos 2008
  8. 13 Temmuz 2008
  9. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    canım aynı durum bende vardı sonra dikkat ettim göğsümden süt gelmeye başladı prolaktin hormonum yüksekmiş bir ay ilaç kullandım geçti ama bu ay yine aynı süt gelmiyo ama müthiş şişler uçları çıkık ama bende acıda var çok hassaslar damarlarım çıkık bence bir jinekoloğa git tahlillerini yaptır bişey çıkarsa tedavisini olursun

10. 20 Temmuz 2008
  11. hero

hero Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benımde adetımden2 hafta once goguzlerımde sızlama sısme kasıklarımda agrı oluyor ama bence normal bunlar canım korkacak bırsey yok ama yınede ıstersen bır jinekologa gıt[​IMG]

12. 20 Temmuz 2008
  13. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Sanırım bekarsın,bekar olmasan hamilelik belirtisi olarak düşünülebilir yada prolaktin hormonunla ilgili bir durum olabilir çünkü bu hormonun yüksekliği göğüslerde şişmeye,ağrıya ve süt salgılanmasına yol açıyor eğer adet düzensizliğinde varsa bir dr'a görünmeni tavsiye ederim...

14. 13 Ağustos 2008
  15. olabilir normaldir bu gibi durumlar...