göğüslerin acıması..

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve thyanel tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

    29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : thyanel
  1. thyanel

    thyanel Aktif Üye Üye

    Katılım:
    15 Eylül 2008
    Mesajlar:
    174
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar..

    ben 2 hafta önce yumurtalık kisti ameliyatı geçirdim, ameliyattan 3-4 gün sonra regl oldum bu arada doktor "belara" diye bir doğum kontrol hapı verdi tekrar kist oluşturmaya yatkın bir bünyem olduğu için. reglim bitti ve bir sonrakine daha 20 gün falan var ama aynı adet öncesindeki gibi her iki göğsüm de özellikle yan tarafları çok acıyor bu neden olur? doğum kontrol haplarının böyle bir yan etkisi olmadığını sanıyorum, ameliyatın da aynı şekilde.. bilgisi ya da fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. tşkler şimdiden.
     
  2. 29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : thyanel
  3. txixrtxixl kelebek

    txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

    Katılım:
    29 Temmuz 2008
    Mesajlar:
    1.175
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    haprın yn etkısı oluyo ben dıana kullanmstı tas gıbıydıler ok acıyordu haptan olabılır 2 ay kullanınca 3. ayda gecmıstı bunyenın hapa alsmasııle alakalı