Göğüslerin büyümesi kaç yaşında durur?

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve Dreaming_Water tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 3 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Dreaming_Water
  1. Dreaming_Water

Dreaming_Water Hayatımın SeN Gerçeği Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben çok merak ediyorum kaç yaşında tamamen duruyo büyümesi normal boyutuna ulaşıyo ben 17 yaşındayım şuan tam büyümediler bide uçları çıkmadı yani üşüyünce fln çıkıo ama normalde içinde duruyolar. bişe duymuştum uçları çıkmadıysa biraz daha büyüyomuş ama çıkıksa o boyuttan fazla büyümüomuş bilen warsa aydınlatabilir mi?:uhm::Saruboceq:

2. 12 Mayıs 2009
  3. deadlock.

deadlock. Guest

ya canm bende 16 yaşındayım. benimde uçları aynı sein gibi. yani arada bvi belli oluyo üşüyünce falan onun dışında yok gibi. ya benmkiler 12-13 yasında byümeye basladı ama bu şekilde kaldı hafif bi cıkıntı o kadar :S

4. 12 Mayıs 2009
  5. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağlık problemi olmayan bir bayanda 22 yaşına kadar büyüme gerçekleşir üzülmeyin kızlar :)

6. 12 Mayıs 2009
  7. island

island Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Anamm demeee son birkaç ayım kaldı demek büyüdü büyüdü yoksa...:icecream:
    Ne yapsam da sınırı geçmeden azıcık büyütsemsenağlama

8. 12 Mayıs 2009
  9. kediciq

kediciq Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende 18 yaşındayım 13-14 yaşında büyümeye başladı çıkıntı oldu durdu bir daha tık yok :S nasıl büyütücez ya offf :S

10. 12 Mayıs 2009
  11. capkinkiz

capkinkiz Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kizlar biraz sakin olun (sanki ben cok sakinim xD) de neyse forum'un dogal yollardan gögüs büyütme topiklerine bakin kendinize uygun olanini secin, ki bir cok kisi de ise yariyor bu förmül ve yöntemler... Ben 22 yas sinirlamasina da inanmiyorum forum'da '2 ayda 2 beden büyük gögüsler' adli topik'i acan kiz da yanlis hatirlamiyorsam 27 yaslarindaydi ve gögüslerini büyüttü, ki ben zaten bir cok kisiden kadinlarin gögüsleri herzaman gelisiyor 25-30 yaslarina kadar, cocuklari olana kadar, evlendikten sonra...vs...vs... Diyen cok kisi oldu ki ben buna inaniyorum ve hep beraber en kisa sürede büyütecegiz InsAllah kizlarrr:eek:

12. 13 Mayıs 2009
  13. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim söylediğim anatomik olarak çapkınkız.. Dışarıdan müdahalelerle elbette büyüme söz konusu olabilir.

14. 13 Mayıs 2009
  15. Dreaming_Water

Dreaming_Water Hayatımın SeN Gerçeği Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende anneme sordugumda 22 23 e kadar büyüyodu hala dedi ondan sonra artık çok az büyür heralde ama benimki şuan durdu büyümesi sanki yani bide insan kendi yavaş yavaş büyüdüğünü anlayamaz ya büyüdüğünü hissetmiorum masaj yapmaya başladım bakalım işe yarayacakmı ama soğuk suya ve buza dayanamıorum:KK43:

16. 14 Mayıs 2009
  17. sun_shine

sun_shine Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar üzülmeyin ben sizin yaşlarınızdayken benimde yok gibiydi. Üniversiteye giderken (22-23yaş) Süngerli sütyen giyiyordum. Birde süngerler var sütyenin içine konan onlardan dolduruyordum içine. Giydiğim kıyafetler ancak düzgün duruyordu. Şimdi 90 beden hangi arada büyüdü nasıl oldu anlamadım. gerçi birazda kilo aldım ama kilo almadan önce büyümeye başlamıştı zaten. Bu arada çocuk falan doğurmadım daha evlenmedimde Birde çocuk doğursam ne olucaklar bilmiyorum. Uç meselesine gelince hala uçları yok :KK43: üşüyünce bile pek bişey çıkmıyor

18. 14 Mayıs 2009
  19. nez12

nez12 SENDEN SONRA... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sansın varmıs buyumus canım yaa bende hıc umut yokdu malesef kendı cabamla mudahale etmem sarttı yanı o yuzden basladım bende 21 yasındayım ama buyuyecek olsa az cok bellı ederdı bana gore umudum yok yanı kendınden buyumez ama senın ıyı buyumus ne guzelkaydirigubbakcemile2