gögüslerini büyütmek isteyenler dikkat!!

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve yeliz_kk tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yeliz_kk
  1. yeliz_kk

yeliz_kk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar ben göğüs estetiği olmak istiyorum uzun zamandır... ve çok fazla araştırma yaptım. gerçi ben küçültmek istiyorum. ama hem büyütme hem de küçültmeyle ilgili olarak çok geniş çaplı araştırma yaptım. ameliyatları izledim.

ve sonuç: österojen hormonu eklenmeden asla göğüs normal yolla yani ameliyatsız büyütülemezzz!!!! ve fazla österojen de meme kanserine sebep olur bunun haricinde sadece silikonla büyüme sağlanabilir. şu satılan gögüs büyütme jelleri kremler de österojen katkılıdır ve bu şekilde geçici bir büyüme formu yaratırlar. bıraktığınızdada bir süre sonra göğüsler eski hallerine döner.. daha da kötüsü hayal kırıklığı kanser riski ve boşa harcadığınız zamanla kalırsınız..

benden söylemesi. doktorlarla da görüşün. net araştırma yapın. kulaktan dolma hareket etmeyin. zaten biraz mantıklı düşünürsek bunların ne kadar yararsız olacağını farkına varırız. vücudumuzdaki bazı organlarımız malesefki herhangi bir cerrahi müdehale olmaksızın istediğimiz forma gelemiyor. lütfen sağlığınızla oynamayın. bu çok ciddi sıkıntılara sebep olabilir:eek:lmaz:

Son düzenleme: 4 Temmuz 2010
  2. 4 Temmuz 2010
  3. lfbrls

lfbrls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Benim göğüslerimle bir problemim yok. Ancak bu haklı uyarı için teşekkür ediyorum... Ben de o tarz kremlere hiç güvenmemişimdir. O kadar düzgün şeyler olsalar bu kadar insan silikon taktırır mı...

4. 4 Temmuz 2010
  5. yeliz_kk

yeliz_kk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kesinlikle öyle... ki zaten mantıklı bi açıklamaları da yokki...

sonuçta sarkmalar deri deformasyonundan kaynaklanır ve kesinlikle o derinin alınması gerekir. büyümesi ise hormonlarla ya da yapıyla alakalıdır ve asla mücize çözümler öle oturduğun yerden olmaz...

ayrıca österojen fazlası da bazı organlarda kansere sebep olur...

6. 23 Temmuz 2010
  7. tatlicadi85

tatlicadi85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yeliz_kk , Hay ağzına sağlık arkadaşım...Az da olsa böyle aklı başında insanlar çıkıyor çok şükür... Ben başka bir topicte bunu söyleyince milletin hırsından gözü döndü resmen... Birazcık akıllı olup araştırsalar, birkaç doktora sorsalar onlar da görecekler gerçeği ama gerçeklerle yüzleşmek istemediklerinden devekuşu gibi kafalarını kuma sokuyorlar, kendi kendilerine hayal pompalayıp kendi kendilerini inandırıyorlar.. Zaten doktora sorsalar doktor böyle hastayı muayenehanesinden kovacağından onlar da bu gerçeğin farkında ve o yüzden de doktora sormak İŞLERİNE GELMİYOR...

8. 23 Temmuz 2010
  9. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haklı olan yanlarınız var..
    ancak herkes estetik olacak para bulamaz.. o ilaçlar 50 lira ameliat 5 milyar yani..
    benimde kçük 75 işte.. ama büyüten o kadar çok insan var ki bence bu inanç meselesi.. evet elbette ilaç kram vs vs kulalnarak 75 i 90 yapamayız ama zaten çok göğüs isteyen insalar yok burada boshayallersmile 80 i dolduracak kadar istiyorlar buda zaten 7-8 cm kadar fark ile oluyor..
    tabi ki zararlı olabilir ama şu devirde zararsız olan ne var ki :-) yediğiniz içtiğiniz kullandığız kozmetikler bile kanse içeriyor! haksız mıyım ? uyarınız için sağolun ama ben o kçük şişelerden mucize beklemiyoru zaten hiç kimse beklemiyor.. istedikleri gerçekten büyük fark ise evet bunu başaramazlar.. ve ben her zaman söyledğim gibi böyle kalırım ama silikon taktırmam :)
    dediğim gibi uyarı için herkes adına teşkkür ederm

10. 23 Temmuz 2010
  11. Tarcinli_Kurabiye

Tarcinli_Kurabiye Esta Piti Piti :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet göğüse dışarıdan uygulanan kremlerin ilaçların muhakkak zararları vardır..buna illaki yok demek mantıksız olandır! uyarısı içinde konu sahibi arkadaşa teşekkürler.uyarısını yapmış....

fakat siz tatlicadi... biraz akıllı olsalar falan demişsiniz. burada göğüs büyütmek için didinen hiç bir arkadaşım aptal değil!!!!! kelimelerinizi seçerken dikkatli olun :eek:klava: kimse devekuşu gibi toprağın altına gömmüyor kafasını!!!! kimse kendi kendine hayal pompalayıp kendilerini inandırmıyor :kızgın: benn masaj ile göğüslerimi 4 cm büyütüp bir sonuca ulaştım!! ve benim gibi sonuç alan onlarca arkadaş var burada! Aptal mıydım da uğraştım ben bunlarla!!! hayal pompalayarak kendimi mi avuttum!!! Kelimelerini seçerek yaz

:enbuyukkk:

12. 23 Temmuz 2010
  13. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    doktorlar oyle soyluyor fakat buyuten var ayricada amerika li bir doktorun çalismalari bazi bitkilerin kullanilarak goguslerin buyuyebilecegini gosterdi ona bakilirsa doktorlar saçlarin ayda belli bir cm den fazla uzamayacagini soyluyor ama ben bakimla saçlarimi ayda 4-5 cm uzatabiliyorum ayricada çogumuz dogal yontemler kullaniyoruz gunde iki tane hurma yemenin ya da kuç un ya da çorekotunun beni kanser yapabilecegine inanmak çok guç ki baska bir suru insan sagligini tehdit eden seyler hayatimizda onemli yerler almisken

14. 24 Temmuz 2010
  15. ozimelis

ozimelis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynen katılıyorum.vereliniortakhaplar jeller degil tabiki

16. 24 Temmuz 2010
  17. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yani onlar birazcik tehlikeli sonuçta içinde ne oldugunu bilmiyoruz ama hiç buyumez diye bisey yok benim simdiden 3 cm buyudu bile

18. 24 Temmuz 2010
  19. Tarcinli_Kurabiye

Tarcinli_Kurabiye Esta Piti Piti :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    boşversene hayal pompalayarak kendi kendimize öyle hissediyoruz canım biz:))

4 cm'de ben büyüttüm masaj ile, kara üzüm çekirdeği ile.....
    analatamazsın, anlamazlar :mymeka: bir de hakaret ederler!