Göğüsleriniz Nasıl Büyür ? (moralim bozuldu)

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve tarcin_kokusu tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : tarcin_kokusu
  1. tarcin_kokusu

tarcin_kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Kadın göğsünü oluşturan iki temel doku var. Birisi süt yapan meme bezleri, diğeri ise bu bezlerin arasında ve derialtında birikmiş yağ dokusu. Eğer bir protez kullanmayacaksanız, göğsü büyütmek için bu iki dokudan birini artırmanız gerekiyor. Yağ dokusunu artırmanın yolu kilo almak. Ama siz kilo alırken vücudunuzun nerede yağ biriktireceğini bilemezsiniz. Siz göğüsleriniz yağ toplasın istersiniz ama basenleriniz, ya da karnınız yağ biriktirir genelde. Göğüslere dışarıdan yağ takviyesi ise tamamen ayrı bir konu. Birazdan anlatacağım.

Memeyi oluşturan diğer doku olan süt bezlerini büyütmek ise ancak hormonlarla mümkün. Hamilelikte vücut göğüsleri büyüten hormonlar salgılar ve o nedenle göğüs büyür. Doğum olur, süt salgılatan hormonlar devreye girer. Emzirme bitince bu hormonlar normal seviyesine düşer ve göğüsler de tekrar küçülür. Eğer göğüsleri büyütmek için hormon kullanılmaya kalkılırsa meme ve rahim kanseri olma riskiniz çok artar. Hormon kullanımına bağlı diğer bir sürü yan etki bir tarafa eğer ilacı keserseniz göğüslerinizin tekrar küçülmesi kaçınılmazdır. İşte bu nedenlerle ilaçlarla tedavi yapılamamaktadır. Peki piyasada mevcut ilaçlar ne yapıyor?. Ben bugüne kadar bu tür ilaçlardan yarar görmüş hiç kimseye rastlamadım. Adlarını öğrenebildiğim ilaçların çoğunu inceledim. Hiçbirinin bilimsel olarak kanıtlanmış bir etkisi yok. Çoğunun içinde vücutta damarları genişleten ve dokuda ödem yapan bazı maddeler var. Kullanılırken sanıyorum göğüslerde hafif bir dolgunluk yapıyorlar. Ama hiçbir zaman gerçek anlamda bir büyüme yapmıyorlar ve ilacı kestiğiniz zaman o hafif dolgunlaşma da kayboluyor.

arkadaşlar moral bozmak gibi anlaşılmasın ki en başta benim moralim bozuldu. demin yine bizim meşhur konumuz için sağda solda bakınırken bu yazıyı buldum. bizim içtiğimiz otlar çöpler vs çoğunun anne sütünü artırıcı özelliği var. bu demek oluyo ki otları kullandığımız sürece dolgunluk var bırakınca yok. :KK5:

2. 6 Kasım 2010
  3. sirine_55

sirine_55 ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    :84: :84: :84: :KK43: :KK43: :KK43:

4. 6 Kasım 2010
  5. amante

amante Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bence büyütmenin tek yolu kilo almak başka çaresi yok gibi .....yani göğüsteki yağ tabakasını artırmamız lazım ama kiloyu alırken bölgesel almamız lazım bu nasıl olacak bilmiyorum işte....

6. 6 Kasım 2010
  7. seminay

seminay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi göğüs büyütme ilacının tanıtımında öyle yazıyordu
    göğüslere yağ birikimini yönlendirerek büyütür diye
    hatırlamıyorum ama hangisiydi

8. 6 Kasım 2010
  9. edda00

edda00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende bu yazıyı bliyorum yalnız benim gögüslerim büyüdü farkedilir derecede peki yazıyı yzan estetisyen doktorlar bunu neden acıklamıyorlar? ? bence hiç moral bozmayın kızlar

10. 6 Kasım 2010
  11. tarcin_kokusu

tarcin_kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    sen neyle büyüttün canım?

12. 7 Kasım 2010
  13. edda00

edda00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım bende rezene cok işe yaradı,, ama küç kullandım, bebe yagıyla masaj yaptım. Suna dumankayanın serbetcıotu melekotu cementohumuyle yapılan cayından içtim gunde 1 bardak bu caydan,, bi bardak rezene ve sabahları 2tatlı kasıgı küç,, haftada 1 masaj :KK16:
    istedigim boyuttalar suan ama dahada büyütebilirim toplam 2 ay oluyo kullanalı 2hafta ara vermiştim gerileme olmadı aksıne buyumesı devam ettı darısı hepınızın basınaa

14. 7 Kasım 2010
  15. kitie

kitie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61

kaç cm fark etti bunlarla canım..

16. 7 Kasım 2010
  17. chix

chix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tek bir çözüm var arkadaslar....ESTETİK .ESTETİK .ESTETİK...4000TL bişi diil yaptırın gitsin. ömür boyu dolgun gögüsler sizin olsun..aktarlarla maktarlarla ugrasmaya degmezz... En Büyük TÜRKİYE

18. 7 Kasım 2010
  19. edda00

edda00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    valla canm bn cmlerle ugrasmam beden atlamak ıstıyodum 75 desteklıden 75desteksize gectim o bana yetti :))