göğüsucu temizliği...

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve seldus tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : seldus
  1. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar ben göğüsümü sürekli gidip yıkayamıyorum benimki acıktıgı zaman ortalıgı yıkıyor neredeyse ellerini kanepeleri kemirecek...bir bardaga karbonatlı su yapıyorum hergün kaynamıs sogumus suyla her emzirmemede bir pamukla silip emziriyorum bi arkadasım sölemişti hem gögsündeki catlaga ii gelir hem de bebeğin agzında pamukcuk olmasını engeller demişti..ama acaba temiz oluyormudur pamukla silmeme bazen dikkatli bakınca göğsümde ufak ufak pamuklar kalıyor ve bebek onalrı yutuyor sanki ..siz neyle temizliyorsunuz göğsünüzü????

2. 5 Kasım 2009
  3. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    canım ben bebeğe aldığım pamuklu ağız mendilleri var ya onları kullanıyorum... sıcak suyla yıkayıp onunla siliyorum hem masaj da yapmış oluyorum yerimseniben

4. 5 Kasım 2009
  5. seldus

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    düz pamukla temizlemek ii deil sanırım ....

6. 6 Kasım 2009
  7. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    emzirdikten sonra ıslak pamukla temizliyorum..çok kuru olmassa pamuk kalıntı bırakmas cücüm..accık kurumasını bekliyip ööle çamaşırımı giyiyorum...

8. 6 Kasım 2009
  9. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    göğüs ucum hiç çatlamadı beni yavru becerikli güzel emiyo koyu kısmın taamını alıyo :)) ay nazar değdirecek kendime 22 günlüğüz bu satten sorna çatlamaz değilmi.. ben temizlemiyorum :KK43:( yani lavoboya gidince suyla şöyle bi alıyorum o kadar.. geçen gün göğüsümde saçım var mış ferketmedim bi baktım benimki öğürüyo öğğ öğğ dedim noluyo ağzını çıkarmış memeden baktım kıl benim yavrum iğrenmeyide bilirmiş :))

10. 6 Kasım 2009
  11. burcu_87

burcu_87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    451
    Ödül Puanları:
    188
    gogus pedı kullandıgımdan bende temızlemıyorum gogsumu

12. 6 Kasım 2009
  13. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bi çay tabağına kaynatılmış soğutulmuş su koyun bir çay kaşığı kadar karbonat ekleyin hep elinizin altında olsun karışım pamukla emzirdikten sonra silin kuruyuncaya kadar gezin öle sonra lansinoh oh misler misi hem sürdüğünüz karbonatlı karışım bebişinizin ağzındaki pamukçuklarada iyi gelcektir.
    ben sürekli emzirdiğim çin çünkü bebişim ne emzik ne biberon alıyor ve sürekli memede kalmak istiyor vala çoğu zaman silmeye fırsatım olmuyor bende sütümden sürüp kurutup kapatıyon zaten 10 dakka sonra tekrar açılıyo memeler:)))

14. 6 Kasım 2009
  15. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    chicco nun göğüs temizlememk için ıslak mendilleri var.emzirmeden önce ve sonra kullanmıstım ben.tavsiye ederim

16. 6 Kasım 2009
  17. naz06

naz06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    göğüs pedı kullanıyorum bnde cok canım acıdığı ıcın sureklı doktorun verdıiği kremden suruyorum

18. 6 Kasım 2009
  19. seldus

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende karbonatlı suyla temizliyorum sürekli pamukla ama sanki pamuktan kalıntılar var gibi göğsümde mendille mi silsem acaba ??

zuzum iice ıslatsam da yine de kalıyor kalıntı acaba benim pamuk dandik mi ki kız..benim herif bim den almıs:)))))