Göğüsünde Dövme Olanlar

Konusu 'Kalıcı Dövme' forumundadır ve sheytane tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sheytane
  1. sheytane

sheytane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar göğüs bölgesinde dövmesi olan varsa paylaşabılırmı? bende catlaklarımı kapattırmak ıcın dusunuyorum ama model bulamıyorum daha tamda kafama yatmıs degıl begendıgım bır tane bulsam gerısı teferruat haleldıcem ama bulamıyorum onun ıcın bu topıgı acıp sızlerdende fıkır almak ıstedım belkı onereceklerınız olur belkıde kendı dovme stılınızı paylasırsınız optum hepınızı

2. 13 Mayıs 2010
  3. Chance21

Chance21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım dövmeye karşı değilim hatta çok seviyorum fakat göğüsteki dövme beni hep düşündürmüştür... Beni sakın yanlış anlama ama ben göğüsünde dövme olan bayanlara pek iyi gözle bakamıyorum...

4. 24 Haziran 2010
  5. sheytane

sheytane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ön yargı sonucta her ınsanda var onemlı degıl canım ne yanlıs anlıcam fıkır paylasıyoruz dımı :KK66:

6. 9 Temmuz 2010
  7. missplayful

missplayful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    249
    Ödül Puanları:
    163
    Bence bu onyargilar hic guzel degil... baskasida saci platin olan bayanlara iyi gozle bakmayabilir, digeri dovme.. farklilik elbetteki olacak kimsenin icini bilemeyiz.. Insan dovme yaptirtmaklada kotu olmaz. benim omzumda var canim... icinde kaldiysa yaptir gitsin sonucta gogsunu acipta gezicek degilsin istedigin zaman kapatma sansin var sorun olmaz

Son düzenleme: 10 Temmuz 2010
  8. 29 Temmuz 2010
  9. zebbra

zebbra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende göğüsünde dövmesi var diye iinsanlara iyi gözle bakmayanlara kötü gözle bakıyorum nedense onlar hakkında iyi şeyler düşünemiyorum.

10. 26 Ocak 2011
  11. KanatliKarinca

KanatliKarinca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ah insanlar birilerini yaftalamadan önce kendi hayatlarına baksalar dünya belki de daha yaşanası bir yer olurdu. neyse :) dövme araştırmalarının akıbeti ne oldu bilmiyorum baya zaman geçmiş konunun üstünden ama benim sol göğsümün üstünde var bir dövme şu anda fotoğrafını çekemiyorum eski fotoğraflarımın arasından en belirgin duranını seçtim örnek olsun diye yüklüyorum

buradaki karakterin göğsündeki dövmenin aynısı

12. 14 Şubat 2011
  13. pmceren

pmceren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    göğsümde dövme var...beni ne kadar tanıyorsun nasıl bir insan olduğuma göğsümdeki dövmeye bakarak nasıl karar verebilirsin??? ayrıca dövmeyi yapan dövmeci bayandı...buna ne diceksin???

14. 8 Mart 2011
  15. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.559
    Ödül Puanları:
    163
    Yaptıranları takdir ediyorum çünkü bu benim çok isteyip de bir türlü cesaret edemediğim bişeydi. Çok güzel bence ciddi ciddi düşünüyorum şu sıralar. Resim paylaşırsanız çok iyi olur kızlar ya. Fikir ediniriz.

16. 13 Mart 2011
  17. th3_lara

th3_lara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba benim sol göğüs ucumda, tam kalbimin üzerinde 'mom' yazıyor.türkçe annecim demek.
    göğsüme yaptırdığım dövme hiç acı vermedi, aksine aa ne ara bitti diye şaşırdım.

18. 2 Nisan 2011
  19. elmaa13

elmaa13 Imeto ti lyubov sloji Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    neden kötü olsun cnm yaptır