GokceRanamiz hamileeeeeeeeeeee, tup bebekten sonra dogal yoldannnnnnnnnnnnn:)))))))))

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve gundogmadan tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

19 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gundogmadan
  1. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    topikce cok mutluyuz birtanecik arkadasimiz gokcemiz besbucuk haftalik hamile :nazar:
    Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin guzel arkadasim, cok mutluyuz cok, hadi hanimlar halaya :teytey: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey::teytey: :teytey:
    :nazar:

2. 19 Şubat 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    ne guselllllllllllllllllllllllllllllll.allh kucaına almayı nasp etsın

4. 19 Şubat 2010
  5. richberry

richberry Guest

cnm arkadasım allah tamamını erdırsın ınsallah:Saruboceq:
    tuttum günüm halaydan masallah:nazar::nazar:
    :dance::dance::dance::dance::dance::dance::teytey::teytey::teytey:
    :dance::dance::dance::dance::dance::dance::teytey::teytey::teytey:
    :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
    :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:a.s.a.s.

6. 19 Şubat 2010
  7. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende geldim kız gün bede sandım sende hamilesin kendine konu açtın ama olsun gökçenin haberi banada çok iyi geldiiii alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

8. 19 Şubat 2010
  9. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    gökçe bu sefer bebeni alacan kucuna valla bak çok sevindim inşallah bi sorun çıkmayacak ama azcık otur evinde gezmelere gitme hamileliğin keyfini çıkar guclubacismileguclubacismileguclubacismile

10. 19 Şubat 2010
  11. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    günüm benden hızlı davranmışsınopuyorumnanaktan .kankim hamiş çok mutluyuz şükürler olsun okadar tedaviden sonra ve kendinin tabiriyle okadar olumsuzluktan sonra rabbim mucizesini gönderdi şkürler olsun.
    gökcemm diyodum sana miniş süpriz yapıcak dediğim oldu ve bizi acayip mutlu etti.arkadaşım ben yaşadıklarını anlatmıyorum onu sana bırakıyorum sadece dua ediyorum senin için herşey güzel olucak ve sen minişini kucağına alıcaksın.
    kankiii hadi gelde anlat hikayeni.kkdaki tüm arkadaşlara umut olsun..darısı hepimizin başına arkadaşlar...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
    :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
    :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
    :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

12. 19 Şubat 2010
  13. GokceRana23

GokceRana23 rabbime emanet miniklerim Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    198
    canım benimm çok duygulandım inankii yaa çok teşekkür ederim temiz kalpli arkadaşım saol rabbim inş senide ve isteye herkeside tez zamanda bu duyguyu yaşatır inşşşşşş
    amin canım sagol allah razı olsun teşekkür ederim...
    amin canım benim çokk sagol inş tamamına ererim sizde ardımda gelirsiniz inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
    saol bitanem diger toiktede tebrik ettiniz allah razı olsun :)
    ayy kankim bitanem benim rabbim senide kk da ki tüm arkadaşlarımı da tez zamanda
    bebeginizi nasip etsin canım evet hikayemi anlatıyım bende inş rabbim ben tamamına eridirir kucagıma almayı nasip eyler sizleride tez zamanda hamiş olmayı nasip eder:Saruboceq::CüvCüv:

14. 19 Şubat 2010
  15. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    tebrik ederim allah sağsalim kucagınıza almayı nasip etsin

16. 19 Şubat 2010
  17. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    gökçemmm burdanda iletelim tebriklerimizi Rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
    :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
    :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

18. 19 Şubat 2010
  19. GokceRana23

GokceRana23 rabbime emanet miniklerim Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    198
    evet gelelim hikayemeeeee
    bu yıl eylül ayında 3 yıllık evli olucam allah nasip ederse inşş ilk seneden itibaren tedaviye başladım önce klomenle yumurta takibi 3 ay daha sonra iki aşılama negatif ....sonrasında laparaskopi... ve 1 tüp bebek negatif ... sonucu aldıktan sonra genetik testler yaptırdım ve heterozigot (kan pıhtılaşması) ve bazı genlerimde sorun vardı hücreler bozuktu dr um iki ay ara vereli m asprin follibol ve neroxb kullan gel dedi tam bitirip gidecegim ay tüp bebekten sonra 3 üncü ayda hamile kaldıgımı ögrendim ki bu ay hiçbir belirtim yoktu sadece sol kasıgımda arada agrı oldu ne gögüs agrısı ne bel ne baş nede ıslaklık başka bişey yoktuadetim 6 gün geçti ve ben hiç dikkat etmedim spor yaptım evimi temizledim koştum zıpladım halıları silkeledim ama rabbim çok şükür nasip ettti dün dr a gittik ve kan da bhcg 9304 çıktı dr a göründük ve kese göründü çok şükürrr 15 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi inş rabbim tamamına erdirir darısıda isteyen herkesin başına olsun inşşşşşşşşşşşşşşş aminnnnnnnnn...