Golden retriver köpeğimi vermek istiyorum..

Konusu 'Ücretsiz evcil hayvan sahiplendirme' forumundadır ve dreamangel tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

19 Mart 2009
    Konu Sahibi : dreamangel
  1. dreamangel

dreamangel Guest

nasıl yapsam bilemedim
    açacağım bu topic kurallara uygun değilse kusura bakmayın
    ama en güvendiğim siteye ilan vermek istedim

eve geldiğinde kız sandığım(aldığım petshoptanda öyle demişlerdi gerçi :)) ama büyüdükçe pipisi olduğunu fark ettiğim canım dostumu satmak zorundayım
    ailemin yanına taşınmak zorunda kalıcam ve annem kesinlikle köpek istemiyor evde
    golden retriver 3 aylık 15.12.2008 doğumlu
    parazit aşıları yapılmış

mümkünse egeden,ama ona gerçekten bakabilecek bir aile arıyorum...
    vereceğim kişinin ona kötü davranacağını düşünmekten günlerdir uyuyamıyorum
    lütfen gerçekten bakabilecekseniz,bir hevesle alıp sokağa atmayacaksanız bana ulaşın...

2. 22 Mart 2009
  3. Ebru_18

Ebru_18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Keşke hiç almasaydın bi hayvan alırken bunları düşünmek gerek bence bi anlık hevese aldanıp onlarca para döküp sonra hayvanları terkediyorlar bide onu düşünsenize size ne kadar alışmıştır ne kadar ağlıcak sizden ayrıldığı için ben çok sinirleniyorum kabullenemiyorum hamileyim kedimi köpeğimi vermek zorundayım öğrenciyim okulum bitti ailemin yanına gidicem hayvan istemiyor tüyleri dökülüyor annem istemiyor günde 100lerce bu lafları duyuyorum ama bunun önüne geçemiyoruz maalesef umarım bebeğin şansı bol olur hiç ayrılmayacak birine gider

4. 22 Mart 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

keşke hıc almasaydın ...

ne kdra satmayı dusunuyorsun ??

6. 22 Mart 2009
  7. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    İnsan dostunu satabilir mi?
    Allahtan daha yavru, çok alışmamıştır size...İnşallah sizden daha iyi bir dost bulur kendine.

8. 22 Mart 2009
  9. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Daha öncelerde bu tür bir örnek yaşandı burda aynı sizin yazdıklarınızı yamıştım sonra beni saygısız ilan ettiler. Hatta kimileri kendilerine demediğimi bırakmadığımı söyledi.

Bu başlığıda görünce düşüncelerimi yazmayıp susmuştum ama yazınızı görünce içim rahatladı demek bir tek ben değilmişim böyle düşünena.s.

10. 22 Mart 2009
  11. şimdi siz onu satıyor musunuz yoksa iyi bakabilecek birine vermek mi istiyorsunuz? çok değerli bir hayvan ve çokta evcimendir. umarım ona iyi bakacak bir aileye denk gelir..
    bende şikayet üzerine danua cinsi köpeğimden ayrılmıştım hala içimde yaradır:çok üzgünüm:

12. 22 Mart 2009
  13. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    eşim kabul etse hemen alırdım ama huysuz eşim inş güvende ve mutlu olabileceği bir yuva bulabilirsiniz

14. 22 Mart 2009
  15. Ebru_18

Ebru_18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nevbahar maalesef ben dayanamıorum içimde tutamıyorum çok sinirleniyorum böyle vakalara benimde canımdan çok sevdiğim bir kedim var ona bişey olacak diye ödüm patlıyor ve bazı insanlar onları hiç düşünmeden satabiliyor ayrılabiliyor can dostlarından.Mücadele bile etmediklerine inanıyorum çünkü ben çok savaştım düşüncelerimiz birmiş beni mutlu ettin.Şeniz

16. 23 Mart 2009
  17. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    bence satma:1no2:, anneni ikna etmeyi dene, en azından buyuyene kadar kalsın büyüyünce kulube tarzı birsey yaparsınız orada kalır hic olmazsa yanında olur yine.. eger resimdekiyse yavrummmmmmmmm kıyamam cok seker bişiiiii :KK46:

18. 23 Mart 2009
  19. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

duygularima tercüman olmussunuz .... a.s.