GoldenRose--Classics--MissSelene?

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve -xixxsxxixk- tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : -xixxsxxixk-
  1. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar carsıda kozmetikciye ugradım bakim dedim ne var ne yok.. golden rose diye bi marka gördüm.. ben daha önce görmedim.. eve geldim sitesine bakayım dedim.. karsıma golden rose'un sitesinde 3 farklı marka cıktı.. goldenrose.com.tr den bakabilirsiniz.. bu markalar hakkında fikr sahibi olan varsa paylasabilirmi:1hug:

2. 22 Ağustos 2008
  3. ahtapot

ahtapot x)))) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    golden rose çok bilinen ve sevilen bi markadır.güzel göz kalemleri var mesela.classics de tanınır ama pek tutulmaz.diğer dediin markayıda ben genelde kalitesiz die bilirim ama net bişe söleyemem

4. 22 Ağustos 2008
  5. Pamuk

Pamuk Guest

sadece golden rose adına söylüyorum kendini çok geliştirmiş olan bir marka... dipliner aramıştım baya, ucuz almak istedim carmina diye bi markanın aldım ki bana aaa çok iyi marka dedi her duyan ve ben hiç memnun kalmadım, 9 YTL vermiştim. istanbulda golden rose standına uğradım sordum 4.5 YTL, dipliner değil eyeliner aldım gerçi 6 YTL ye ve gerçekten çok başarılı buldum.
    fark bakıcam yakında golden rose dan, hem güzel ürünleri hem henüz ucuz...

6. 22 Ağustos 2008
  7. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    golden rose yeni çıkan bir marka değil.çok uzun zamandır mevcut.orta karar bir üründür.ben göz kalemlerini renkli eyeliner lerini kullanıyorum ve çok memnunum

8. 22 Ağustos 2008
  9. -xixxsxxixk-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa yanlıs anlattım galiba görmedim derken kullanmadım yani ürünlerini birebir kullanıp bakmadım nasıl diye.. =).. ya bayanlar tecrübelerinize güveniyorum.. yakın zamanda pudra alıcam okullar acılmadan işte.. ondan arastırıyorum.. kullandıgınız begendiginiz begenmediginiz neyi varsa yazın.. =)

10. 22 Ağustos 2008
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    golgen rose'un özellikle lip glossları harika...
    aysenur yazıcı da bu markayi kullanıyor dudakları için.
    victorias secret'in glosslarından ilham aldıklarını düşünüyorum zira eccük kopya cekilmiş :icecream:
    classics de yine golden rose'un bünyesinden çıkan bi marka
    1-2 ay once 4lü far, 1 lip gloss, bi kaç bronzlatici mendilini aldim fena değiller

missselene hakkında bildim yok :nazar:

12. 22 Ağustos 2008
  13. yanlxixzmelek

yanlxixzmelek gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende golden rose nin oje ve kalemlerini kuulanıyorum çok memnunum hemde uygun

14. 22 Ağustos 2008
  15. -xixxsxxixk-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pudra ve allıkları nasıl peki

16. 22 Ağustos 2008
  17. tinkywinky

tinkywinky Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ben farını denedim bi de eye liner ını gerçekten güzel.özellkle de farı..eski kahverengi farım avondu o bitince arkadaşımın tevsiyesi üzerine golden rose aldım.avon ile çok büyük bir farkı yok bence.ikisi de güzeldi :KK70:

18. 23 Ağustos 2008
  19. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Golden rose çook eski bi marka ama çok kalitesiz ve vasattı ama bu yıllarda öle bi gelişme sağladı ki,glossları,allıkları,parlatıcı paleti,simli kalemleri,renkli kalemleri,sedefli farları,simli eyelinerlar neler neler var çok da seviyorum ben çok hoşuma gidio parlatıcıları flan,fiatları da çok uygun ama pudra fondoten kapatıcı gibi ürünlerini kullanmam,ben gloss,allık farlarından ve kesinlikle göz kalemlerinden flan kullanıyorum