Goldslim --zayıflatan ayakkabı kullanan var mı?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve emelderin tarafından 6 Aralık 2011 başlatılmıştır.

6 Aralık 2011
    Konu Sahibi : emelderin
  1. emelderin

emelderin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARkadaslar sevgıler,bu gold slim shoes ayakkabıları hic duyanınız oldu mu,ya da kullanan?? 6-8 kilo arası verdıgını iddia edenler var sitede..acaba ne kadar dogru..fıyatlar da oldukca dustu reebok 300 tl ye satıyordu bı zamanlar, su an bu sitede 99 tl..yardımcı olabilirseniz cok sevinirim ..
    xxxxxxxxx

2. 13 Aralık 2011
  3. akaazu

akaazu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de merak ediyorum bu zayıflatan ayakkabıyı...gercekten etkili mi acaba hiç kullanana rastlamadım..

4. 14 Aralık 2011
  5. ilenia

ilenia 3 melek annesi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canim ben yutdisinda yasiyorum bu ayakkabilari burada su gibi satiyorlar ama zayiflama ayakkabisi diye degil....duzgun dengeli basarak yurumek ve sifir bel agrisi icin....ozellikle ayakta calisanlar icin tavsiye ediliyor...benim bir cok arkadasim kullaniyor bu ayakkabiyi kilo vermek icin degilde bel agrilari icn mukemmel...hatta bende aldim bir ara hamileyken ayagim burkuldugu icn korkuma bidaha giyemedim....kilo verenide hic gormedim....

6. 14 Aralık 2011
  7. demet1979

demet1979 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende arkadaşa katılıyorum zayıflama ayakkabısı olarak düşünmemek lazım dengeli yürümek dik yürümek rahat yürümek spor yaparken ayaklarınızın yorulmaması için gerçekten güzel bir ürüne benziyor ilgili ve detaylı bilgi bulabileceğiniz örnek bir adres verebilirim size **************************

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Aralık 2011
  8. 25 Aralık 2011
  9. atessizprenses

atessizprenses Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Konunuz içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

Keyifli paylaşımlar dilerim:)

10. 26 Aralık 2011
  11. tienen

tienen yengeç Pro Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    ay bende bunu gercek sandım anneme al diyordum :D iyiki aldırmamısım belki insanlar ayakkabı icinde kendni rahat hissediyordur belinin ağrısı dinince kendini ucuyo gibi hissediyolardır hafiflemiş misali... o yuzden böyle kandırmaca reklam yaparak ayakkabı satmaya calısıyolar ha :D:D:D

12. 21 Ocak 2012
  13. lvncgds

lvncgds Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sakın almayın mbt ile alakası yok kötü bir kopya. paranız boşuna gider. düz ayakkabıdan farkı yok. iade etmek istedim hiç giymedim gelince sadece denedim ama geri almıyoruz dediler. almadan önce iade ve değişim oluyo dediler. ben şimdi tüketici hakları hakem heyetine gideceğim.

14. 15 Nisan 2012
  15. hayalcadi

hayalcadi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolun canım ya bende almayı düşünüyordum ama iyiki burayı okumuşum almadan önce. Kesinlikle vazgeçtim

16. 15 Nisan 2012
  17. nur35nur

nur35nur Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    83
    Ben o ayakkabıları ilk çıktığında almıştım saçma sapan dünya parası verdim... ve selülitler yok olur bacak incelir zayıflanır diye yüzlerce reklamından sonra bir hiç olduğunu farkettim.. ayrıca tabanı daha farklı ve ben de ayak ağrısı yaptı ve hiç kullanamadım bile...hem o reklamları yapıldığı gibi zayıflatıp inceltse o 300 lira fiyatı 99 lira ya düşmez 500 e çıkardı:)))kadınlar kaçırır mıydı kolay yoldan zayıflamayı?işe yaramadığı için yakında 50 liraya da düşer almayın sakınnnnn

18. 19 Nisan 2012
  19. haticedeniz

haticedeniz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar böyle ürünlere kanmayın. Bu ne ilk ne de son. İnsanlar özellikle bayanlar kısa yoldan zayıflamayı istemeye devam ettikçe bu ürünlerin ardı arkası gelmeyecek. Harcadığınızdan az kalori almadığınız sürece lipo haricinden asla yağlarınız gitmez. Ki liponun da çok hoş bir şey olduğunu söyleyemeyiz.

Dengeli beslenme + düzenli spor = Saglıklı bir beden.