Gömme dolap

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve sevvim tarafından 11 Nisan 2009 başlatılmıştır.

11 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sevvim
  1. sevvim

sevvim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar ben yenı evlıyım evımde gomme dolabım yok yaptırmayı dusunuyorum evınde gomme dolabı olan varsa resım koyabılırmı acaba yatak yorgan dısarıda kalıyo benım olmayanlar napıyo yorganları yardımcı olursanız sevınırım

2. 13 Nisan 2009
  3. deniz ve mehtap

deniz ve mehtap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde sadece gardolabım var ve orada eşim ve benim giysilerimden başka bişey yok. sadece üzerine bi kutu içinde bikaç parça bişey koyduk. ama asıl yorgan yastık battaniye gibi kalın ve yer kaplayıcı eşyalarım hurçların içinde bazanın altında duruyor. bi de kanepelerimden birinin bazasını buna ayırdım o kadar

4. 13 Nisan 2009
  5. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim iki tane dolabım var biri yatak odası takımımın dolabı onda kıyafetlerimiz var..diğeri eşimin bekarlık dolabı ondada yorganlar var..ayrıca yatağımın bazasıda yastık dolu..

6. 19 Nisan 2009
  7. akkus

akkus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gardolaba bir kere yorgan yastık koyulmuyor bu sefer yer kalmıyor ben genelde bazanın altına koyuyolum birde öneri yer tutmaması için piyasada çok fazla satılan vakumlu hurçlar var onlara doldurup havasını alıyorum bazaya yerleştiriyorum baya faydası oluyor