gonal f 450...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve merwisss tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : merwisss
  1. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar gonal f 450 kullandım 4 yumurtam oldu 21 mm di en son ovitrelle vuruldum sizce hamile kalırmıyım eşimde sorun yok yumurtalarım zayıf çalışıyor doktor günaşırı dedi ama hergün birlikte oluyorum eşimle deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

2. 4 Ekim 2010
  3. leones22

leones22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar 3 aydır osman bey' gıdıorum.3 kez asılama denedık olmadı.simdi tup bebek yoluna gıdıcez ama benım bu konuda korkularım var.yumurta toplama donemınde ve mikroenjeksiyon doneminde acı hissediyormusunuz.anestezimi uygulanıyor yada sedasyon (uyku hali) bilen arkadas varsa lutfen benıde bılgılendırsın...ona gore karar werıcem.tecrubelerınızı beklıyorum.

4. 4 Ekim 2010
  5. baharnaz

baharnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10.188
    Ödül Puanları:
    238
    Yumurta toplama çok kısa süren bir işlem 10-15 dk yumurta sayısının çokluğuna göre değişiyor
    benim 5 yumurta toplanmıştı 11.05 te uyumuştum 11.25 te uyanmıştım damardan bir iğneyle uyutuldum herhangi bir ağrı yaşamadım sonrasında da ilk gün hafif sancım olmuştu ama ağrı kesici içecek kadar değil. 20-30 yumurta toplanan arkadaşlarda daha çok sancı oluyor galiba okuduklarımdan onu çıkardım.
    Transfer uyanıkken ve idrar sıkışıkken oluyor onda da hiçbir acı yok ve o an çok güzel bebişlerinle buluştuğun an ve oda çok kısa sürüyor canım sadece sıkışık olmak :) biraaz sıkıntılı o kadar onuda transferden sonra odana geçince yatarken altına alacağın sürgüyle kalkmadan halledebilirsin.
    Tedavin inşallah güzel bir haberle sonuçlanır.