gonal-F ignesi ve catlatma ignesine ihtiyac duyan arkadaslar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve birteksen tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : birteksen
  1. birteksen

birteksen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar, Size bi sorum olacakti bazi arkadaslarin bildigi uzere benim bebegim olmuyodu ve mucizeyle karsilastim HAMILEYMISIM,ALLAHIM insallah herkese nasip eder.Benim evde kullanmadigim gonal-f ignesi ve catlatma ignesi var onu bi ihtiyac sahibi arkadasa yollamak istiyorum bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz canlarim.....Konuyu dogru yeremi actim bilmiyorum simdiden tesekkur ederim...

2. 1 Mart 2010
  3. olwayslove

olwayslove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba birtek sen bu ilaçlar bana okadar lazımki anlatamam alamadım lütfen bana ver nekadar ödemem gerekiyor ben işten çıkarıldım ssk falan yok son tedavi artık gonalf denicez lütfen yardımcı ol sanada rabbim kucana almayı nasip etsin her akşam açacam cevap beklicem sonra tel yazarım vermeyi düşünürsen çok dua ederim

4. 2 Mart 2010
  5. yeteeeeer

yeteeeeer KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR.... Pro Üye

Beğenildi:
    5.068
    Ödül Puanları:
    238
  6. 8 Mart 2010
  7. birteksen

birteksen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim benim sen bana tel numarani verirsen ben seninle irtibata gecerim ben yurtdisinda kaliyorum ve ilaclari sana seve seve yollarim,bunun icinde hic bir ucret odemeye gerek yok.insallah senin isine yarar ve bebegin olur.haber bekliyorum senden canim.