gonal f kullanan varmı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve YETMEZMXIX tarafından 10 Nisan 2008 başlatılmıştır.

10 Nisan 2008
    Konu Sahibi : YETMEZMXIX
  1. YETMEZMXIX

YETMEZMXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK46::KK46::KK46::KK46::KK46:
    arkadaslar aranızda gonal f adlı iğneği kulanan varmı varsa yardımcı olun .ben bugün ,lk iğneği kulandım ve aşılama olacam ardından bu iğne işe yarıyomu
    lütfen bilgi verin bana..........

2. 10 Nisan 2008
  3. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim ben kullanıyorum bend egecen ay asılama yaptırdım malesef tuıtmadı ama bu sende tutmucak anlamında degil evet bu igne cok işe yarıyo burda bi sürü arkadas var igneyi kullanıp hamiş olna ve ikiz ücüz yani kısmet işi bunlar allahım inşaah yüzünü güldürür pozitif ol kendini ki,mseyle kıyaslama cünkü en yanlıs yapılan sey bu onda olmadı bende de olmaz diye hep iyi düsün mevlam yüzünü güldürür inş. canımmm iyi haberlerini alırız inş...

4. 10 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Canım merhaba ben gonal f kullandım iki defa tüp bebek yaptırdım ilki tutmadı ama 2. si tuttu Allah a cok sükür suan hamileyim. 2 Tüp bebeğimde de gonal f kullandım ilkinde 20 tane 2. sinde 12 tane yumurtam cıktı ama ikincide düşük doz verdi doktorum bana ilkinde cok yumurtam cıktı diye başka sormak istediğin bir soru varsa yanıtlayabilirim canm. Şimdiden hayırlı olsun umarım Rabbim gönlüne göre verira.s.

6. 10 Nisan 2008
  7. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Ben Gonal F kullandim. 2 kez mikro enjeksiyon yaptık her ikisinde de Gonal kullandık. 2. mikroda gebe kaldım.
    Gonal yumurtalıkları uyarmak için kullanılır. Hatta ilk basarısız mikro denememin ardından kendi kendime gebe kaldım kullanılan iğnelerin etkisi olup olmadıgını doktoruma sordugumda etkisinin buyuk ihtimalle olabilecegini soyledi. Hic bir sey belli olmaz hayatta canım benim, bakarsın gelecek ay hayat sana guzel bir surpriz yapar.

Umarım hersey gonlunce olur,
    Sevgiler

8. 9 Ocak 2010
  9. orays

orays KAYRA&NEVRA Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar bana dr gonal f 300 lü iğne verdi ama alıp almamakda kararsızım daha önce de klomen falan kullanmıştım bi sonuç çıkmadı şimdide bu iğneyi verdi
    bide benim merak ettiğim fiyatı ne kadar 1 kutuda kaç tane var günlük kendimmi yapıcam iğneyi göbektenmiş galiba benide aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden tşk ler başka dikkat etmem gereken bişey varmı
    yan etkileri varmı?

10. 23 Nisan 2010
  11. sml81

sml81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    slm bende senın gıbı klomen kullandım ıkı ay cocuk ıcın olmayınca doktor hemen femara verdı yada gonal kullan dedı anlamadım valla cok erken degılmı sen kullandınmı bı sonuc aldınmı bu arada bu ılac tup bebekte kullanılmıyo mu bıze hemen verdıler

12. 20 Kasım 2010
  13. 1061ist

1061ist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm
    ben buraya yeni katıldım.tüp bebek deneyen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. nasl bir süreç?