Gonal f kullanp hamile kalan varm?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve umutluyumben tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : umutluyumben
  1. umutluyumben

umutluyumben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben bu ay gonal f iğne kullandım fakat günde 150 ml çok gelmiş yumurtalarım çok fazla oldu.aşılama yapılacaktı doktor vazgeçti.çünkü çatlatma iğnesini yaparsak yumurtaların hepsi çatlar ve istemediğimiz sonuçlara mal olur dedi.ve şimdi kendi haline bıraktık.umarım sağlıklı olarak hamile kalırım.böyle olan arkadaşlar bilginize ihtiyacım var.....

2. 21 Ağustos 2009
  3. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    AY CANIM HADı HAYIRLISI BENDE BAŞLAYACAĞIM BUGÜN ALDIM ıĞNEMı ADETıN KAÇINCI GÜNÜ BAŞLADIN SEN?BENDE PKO VAR SENDE Bı SORUN VAR MI?DOKTORUM NORMAL YOLLA BU ıĞNEYLE %50 AŞILAMA %80 HAMıLE KALMA ŞANSIM OLDUĞUNU SÖYLEDı ÇOK KARARSIZIM VALLA:ALLAH EMEKLERıMıZı BOŞA ÇIKARMASIN BıR AN ÖNCE BEBıŞLERıMıZ GELıR ıNŞALLAH...:ecrin_bebek:KK46:

4. 22 Ağustos 2009
  5. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bende de PKO var..bu iğneyle 5 tane sağlıklı ve uygun ebatta yumurtam oldu..doktorum tek riskin beş yumurtanın da döllenmesi olabileceğini söyledi :)) ovitralle çatlatma iğnemi oldum..5 gün aralıksız çalıştık şimdi 3 aylık ikizlerime hamileyim Allah'ım bağışlasın inşallah.. :Saruboceq: :Saruboceq:
    umutluyumben neden doktorun hazır yumurtaların varken kesti ki tedavini arkadaşım yaa? :uhm: en kötü ihtimalle çoğul gebelik olurdu..bence sizçalışmalara devam edin bakarsınız yumurtanın çatladığı anı denk getirirsin de bebişlerime arkadaşLAR gelir.. :ecrin_bebek: :KK46:

YS88 tatlım inşallah sende de işe yarar bu iğne ve hamile kalırsın.. :Saruboceq:

aysima00 bunu beğendi.
  6. 22 Ağustos 2009
  7. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kullandım ama hamilelik elde edemedim yumurta elde edildi,catlamada oldu ama hamilelik olusmadı

8. 23 Ağustos 2009
  9. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    BurÇın canım sence aŞılama yaptırmayıp normal yollamı denesek hamıle kalabılır mıyım gonalf ıle.doktorum aŞılama ıle %80 Şansın var dedı.sen olsan ne yapardın lÜtfen cvp yazın kızlar ya Çok Çaresızım karar veremıyorummmm.

10. 29 Ağustos 2009
  11. umutluyumben

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence aşılama yaptır ben çok istiyodum ama 30 dan fazla yumurtam olduğu için çatlatma iğnesi yapılmadı o yüzden tedavim yarıda kaldı.aşılamayla daha çok şans oluyomuş.gerçi hepsi ALLAH tan.ben ilk bebeğime 50 mg klomenle hamile kalmıştım hemde doktor yumurtan olmamış dediği halde kendiliğimden kaldım.ALLAH isterse olur canını sıkma

12. 29 Ağustos 2009
  13. umutluyumben

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar çok kötü durumdayım durumdayım gonal f iğne kullandım yumurta sayım çok fazla oldu diye çatlatma iğnesi vurulmadım.kendi haline bıraktı doktor.ama 2 gündür lekelenme tarzı bişey başladı ve daha adet günüme 12 gün var.ne yapmalıyım doktorumu aradım endişelenme ara kanama olabilir dedi.ilişkiye devam belki yumurta çatlıyodur dedi.ama lekelenme varken nasıl ilişki olur hemde ağrım var.lütfen yardım edin:KK43: sanki lekelnmeden daha çok adet görmeye başlıyo gibiyim

14. 26 Eylül 2009
  15. nergis55

nergis55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim doktorum 37,5 ml vermişti bana bir yumurtam oluşmuştu. Tabiki aşılamam tutmadı. Kızlar siz kaç ml lik kullandınız?

16. 19 Ekim 2009
  17. cilekw

cilekw annesinin kuzuları :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nergis55 merhaba bende önümüzdeki hafta kullanmaya başlıycam. içim kıpır kıpır inşallah hamile kalırım.

18. 9 Temmuz 2010
  19. esra85

esra85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadaslar ben 5 yildir pkoyum kullanmadigim ilac kalmadi 1 yildir evliyim bebgimin olmasini cok istiyorum gonal f ignesi vuruldum 10 gun boyunca yattim agrim vardi hamile kalmayi beklerken bugun adet oldum :KK43: :KK43: 3 ay tedaviye ara verdik cunku zarar veririmis moralim cok bozuk yaaaa