gonalf-450/mide bulantısı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ADAM tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

    6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ADAM
  1. ADAM

    ADAM ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL Üye

    Katılım:
    14 Mart 2009
    Mesajlar:
    1.201
    Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar 4 gündür bu ilacı kullanıyorum bu beşinci gün ve vurduktan sonra bi süre mide bulantısı yaşıyorum...sizde de oldu mu?-tatlicadiarzu-
     
  2. 6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ADAM
  3. EU2

    EU2 Guest

    canim ben dun 1.vurdum ama birsey olmadi bende
    ilac senin yaptigin zaman yakiyormu yani hissediyormusun igneyi
     
  4. 6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ADAM
  5. ADAM

    ADAM ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL Üye

    Katılım:
    14 Mart 2009
    Mesajlar:
    1.201
    Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

    asicim hayırlı olsun
    ben de öyle yanma filan olmadı sadece bi süre mide bulantısı oluyor o kadarhihoyyyt
     
  6. 6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ADAM
  7. ARTVINLI9876

    ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

    Katılım:
    31 Aralık 2008
    Mesajlar:
    4.207
    Beğenildi:
    2.328
    Ödül Puanları:
    163
    canım öncelikle tedavin hayırlı olsun.bendede oluyordu mide bulantısı ve ben abartıp kusuyordum bile.ilaçlar çok ağır hormon ilaçları bazı bünyeye ağır geliyor galiba.
     
  8. 6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ADAM
  9. ADAM

    ADAM ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL Üye

    Katılım:
    14 Mart 2009
    Mesajlar:
    1.201
    Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    EWET CANIM....KENDİMİMİ DİNLİYORUM ACABA DEDİM AMA GERÇEKTEN BULANIYO....-tatlicadiarzu-
     
  10. 6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ADAM
  11. ADAM

    ADAM ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL Üye

    Katılım:
    14 Mart 2009
    Mesajlar:
    1.201
    Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    artvinli senin de hayırlı olsun canım....inşallah hamişsindir...bu ilacı kaç gün kullandın acep?kaydirigubbakcemile2