gonalf ignsi kullananlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve beyz@ tarafından 1 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1 Ekim 2008
    Konu Sahibi : beyz@
  1. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkaslar bende polıkıstık over var 3 aydır klomen tedavısı gördüm yanıt vermedıgını soyledi doktorum ve rahim filmı cektırmemı istedı rahım fılmınden sonra bir ilac tedavinine baslycakmıs ama bu ilaç için rapor çıkartılıyomuş bunun icin rahım filmı lazımmıs yoksa normalde o ilc cok pahalıymıs doktorumun bahsettıgı gonalf ignesi sanırım bu ilacı fılm cektırmeden kullanan varmı bana yardımcı olurmusunz:1no2:

2. 2 Ekim 2008
  3. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kımse yokmu bana cvp verecek kızlarr

4. 2 Ekim 2008
  5. nurseay

nurseay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

6. 2 Ekim 2008
  7. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sagol canım anladıgım kadarıyla rahım filmi cektırmedende kullanılılablıyor bu igne deyılmı

8. 2 Ekim 2008
  9. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de kullandım canım aşılamamda bu iğneyi ama ben 1,5 sene önce rahim filmi çektirdim eğer çektirmemiş olsaydım isteyecekti doktorum. bu arada ben rapor çıkarmadan aldım 325 ytl idi fiyatı yanlış hatırlamıyorsam

10. 2 Ekim 2008
  11. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaşım bende 3 ay klomen kullandım birayda boş geçirdim hamile kalamadım başka dr gittim hemen o gün adetimin 5 günüydü rahim flmi çektirdim gonal f ignelerine başladım ilk 75 mm ile başladım sonra 112.5 vurundum 2 gün sonra çatlatma ignemi oldum aşılamam dün yapılcaktı dr azizligine ugradım hastanede kimse yoktu malesef öbür aya kaldı ama ilaçlar için rapor çıkarttım ve raporlu 670 ytl verdim ignenin kutusu 235 ytl 5 kutu veriyorlar ssk varsa yüzde ödiyorsun