gonaphene

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

selam arkadaslar ben 1 yıldır hamile kalamıyorum. doktorum şimdi bana gonaphene ilacı verdi sadece 5 gün 1 tablet içip bırakacağımı söyledi.yumurtluyorum ve zamanında çatlıyor ama küçük. bu ilaçdan sonra çatlatma iğnesi olunuyormuş benimde olmam lazımmı sizce doktor söylemedi ama..birde sizler ne kadar zamanda hamiş kaldınız?birde içok insan o işe yaramıyor kist yapıyor kullanma dedi yardım edin lütfen sizin bilgilerinize ihtiyacım var..sağolunn..senağlama

2. 12 Temmuz 2008
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim yarın adetimin üçüncü günü yani yarın ganaphone ye başlayacam bir hafta sonra çatlatma iğnesi vurulacak ondan sonraki günde aşılamam yapılacak.Zaten bu hap yumurtayı büyütmek içindir...En iyi bilgiyi doktorun verecektir sana ...Geçmiş olsun...

4. 12 Temmuz 2008
  5. gxuxnbatxixmxix

gxuxnbatxixmxix aşkla sabırla bekliyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    .....................................

Son düzenleme: 2 Mart 2010
  6. 12 Temmuz 2008
  7. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    mrb canım bişey sorucam banada 9unda yapıldı aşılama ama iğne werdi bana hap wermedi dokuzgünde 2 yumurta oluştu 17ve 20mm lik sonrada çatlatma iğnesi oldu ve aşılama ...neden acaba farkı nekii hapla iğnenin merak ettim

8. 12 Temmuz 2008
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bildiğim kadarıyla bu haplar yumurtayı olgunlaştırıp büyütüyo ondandır herhalde....:KK46:

10. 12 Temmuz 2008
  11. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım hapın etki etmediği zamanlarda hemen iğneye geçiliyor.ilk başta hap verir az dozajlarda.sonra yumurtanın büyüyüp büyümediğini takip eder.eğer büyütmemişse arttrıyor.ben günde bi taneyle başladım.3 kadar çıktı.sonra baktı yine büyümüyor.bu ayda 4 tane kullan bakalım büyümezse yine iğneye geçecez dedi.allahtan 2 aydır klomenle sonuç aldık.ama daha gebelik olmadı ama.

12. 12 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canım peki bu çatlatma iğnesi yapılcakmış ya sana seninki normalde çatlamıyormu?:uhm:

14. 12 Temmuz 2008
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    onu bilemiyorum doğrusu hiç doktoruma sormadım.bu zamana kadar üç doktor değiştirdim böyle bi sorunum oldugunu söylemediler,olsaydı söylerlerdi herhalde.Canım sitede çatlatma iğnesi kullanan çok var.Çatlatma iğnesi hamile kalmayı kolaylaştırmak içindir...a.s.

16. 12 Temmuz 2008
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım yumurta çatlamazsa kiste dönüşür.kist olsa DOKTOR SÖYLER ZATEN.

18. 12 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

hımm ya benim doktor bunu takip etmişti ve normal çatlıyor demişti belki şimdi ondan iğneden bahsetmedi..üff ya acaba bu hapla hamile kalan varmı:içelim: