Gönülçelen Atv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Kanarya tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Kanarya
  1. Kanarya

Kanarya annesinin zuzusu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148

GÖNÜLÇELEN

"Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in paylaştığı merakla beklenen “Gönülçelen” çok yakında ATV’de başlıyor…

Yapımcılığını Tomris Giritlioğlu-Asis Yapım’ın yaptığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, Gül Dirican ve Sertaç Ergin’in senaryosunu yazdığı, başrollerindeTuba Büyüküstün, Cansel Elçin, Onur Saylak, İlhan Şeşen, Ünal Silver, Günay Karacaoğlu ve Ayda Aksel’in paylaştığı “Gönülçelen” adlı dizi için geri sayım başladı.

Gönülçelen’de İstanbul’un en fakir semtlerinden birinde oturan, alt tabakaya mensup ve o tabakaya ait ‘Roman’ ağzı ve ‘özgür ruhu’yla farklılaşan, genç bir kız Hasret ile zengin ve müzik konusunda kariyer yapmış akademisyen Murat’ı (Cansel Elçin) bir araya getiren hayalleri olacak.

Çekimleri Ocak ayında başlayacak olan Gönülçelen’de Hasret karakteriyle karşımıza çıkacak olan Tuba Büyüküstün, rolü için dersler almaya başladı. Roman şivesi, Roman dansı dersleri ve şan dersi alan Tuba Büyüküstün aynı zamanda Romanların yaşadığı bölgeleri ziyarete gidiyor. Cansel Elçin’in Müzik Akademisi’ni bitirmiş, İstanbullu zengin, çok ünlü bir müzik adamını canlandıracağı Murat karakteri için piyano dersleri alıyor.

Bir yanıyla İstanbul’un hikayesini anlatacak olan Gönülçelen müzik yelpazesinin en lezzetli örnekleriyle şehrin acı ve tatlı manzarasını gözler önüne serecek.

Gönülçelen Dizisinin Konusu: Uzun yıllar yurt dışında kalmış ve Türkiye üzerine tezler hazırlamış olan genç ama parlakMüzik akdemisyeni Murat Türkiye’ye döner. Arkadaşıyla gezdiği kenar mahallelerden birinde gördüğü güzel çingene kız (Hasret) üzerine hayatını değiştirecek bir bahse girer ve kenar mahalle dilberinden hanımefendi yaratmaya çalışırken “Öteki Türkiye”nin gerçekleriyle yüzleşir. Kız parlak bir yıldıza dönüşürken, akademisyen genç de aşkı ve yurdunu keşfedecektir.
    alintidir.digg com.

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Şubat 2010
  2. 26 Ocak 2010
  3. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Dün ilk defa tanitimini gördüm atv'de,hatta konuyu acacaktim baktim biri benden daha hizli davranmiszemuszemus

4. 26 Ocak 2010
  5. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya ben bu kadına hastayımmmmm adamlada acayıp ykışmışlar yaa

6. 26 Ocak 2010
  7. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende tanıtımını dün izledim, dikkatimi çekti.. güzel bir dizi olacak diye düşünüyoruma.s başrol oyuncularıda iyi seçilmiş..

8. 26 Ocak 2010
  9. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Tuğba Büyüküstün'ün şimdiye kadar hiçbir dizisini izlemedim ( çemberimde gül oya hariç ) ama bunu izleyeceğim kesin. cok tutuyor bu kadının dizileri....

10. 27 Ocak 2010
  11. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    tuğbayı çok beğeniyorum.bu sene hiç dizi izleyemedim inşallah bunu izlerim

12. 27 Ocak 2010
  13. SuRMeLi

SuRMeLi yiğitim cennetteki yavrum.. Pro Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    çingenelik yakismamis tubaya..:bbo:

14. 27 Ocak 2010
  15. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül vee hasanmertin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bencede keşke aşk ve cezada muratla oynasaydı bence daha iyi olurdu asiden sonra ikisini beraber izlemek güzel olurdu

16. 27 Ocak 2010
  17. busejik

busejik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya tanıtımında izledim muhallebi çocuguuu diye bağırması ne berbattı öyle ya ..

18. 27 Ocak 2010
  19. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende tuba'ya o konusmayi yakistiramadim.

Daha önce asi'de izledigim icin degil,gül gibi kiza yakismiyor ya erkek fatma gibi konusmak:sinifsinif: