Gönüllü annelik

Konusu 'Yardım Melekleri' forumundadır ve MaviEge tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : MaviEge
  1. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar merhaba konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.gönüllü anne olmak için internetten araştırma yaptım.yani yuvaya haftanın bir kaç günü gidiliyor.başka neler yapılıyor.bununla ilgili kesin bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi:nazar:

2. 27 Mayıs 2008
  3. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar kimsenin bir bilgisi yok mu acaba

4. 28 Mayıs 2008
  5. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bilgisi olan yok mu

6. 29 Mayıs 2008
  7. bayankahkaha

bayankahkaha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende basvurmak ıstemıstım prosudur bayagı cokde normal olarak şuan tam hatırlmaıyorum neler ıstemıslerdı ama yarın kesın dogrusunu ogrenır ve sızı bılgılendırırım istersenız çok guzel birşey yapmak ıstedıgınız

8. 29 Mayıs 2008
  9. madam x

madam x Guest

slm ben 3 yıl kadar çocuk esirgeme kurumunda görev yaptım gönellü anne olunca çocuklarla yuvada veya dışarda veya kendi evinizde zaman geçire biliyosunuz ve sizi tebrik ediyorum gerçekten çok güzel bişey yaptığınız arkadaşlar oradaki çocukların hiç bi suçu yok. ve okadar ilgiye sevgiye ihtiyacı olanlar varki.ben orada çalıştığım sürede resmen mucizelere tanık oldun sevgi herşeyin ilacı sevgiyle ve ilgiyle bi çocuğun mucizevi dönüşümünü gördüm ama öyle bi kaç ay gidipte bırakacaksanız hiç yapmayın çünkü bu çocuğu yaralıyor kendini kötü hissediyor şunu unutmayın o zaten bi kez terk edilmiş bu iş için ilk yapman gereken bi s.h.ç.e.k. e gidip bu isteğini bildirmek onlar seni yönlendirir onlardan sevginizi esirgemeyim

10. 29 Mayıs 2008
  11. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler arkadaşlar netten araştıryordum ben de.şuan çalışmıyorum,bir bebeğim de yok.yani istiyoruz ama hayırlısı bu aydan sonra sanırım başlıyacak kontroller ama karar verdik bir çocuğumuzun olmasına.gönüllü anneliği uzun süredir istiyorum bilgi edinmek.onlara ilgimi sevgimi vermek,onlarla vakit geçirmek,evde boş bir şekilde oturduğum zamanlarda o vaktimi orada geçirmek isterim.maddi olarak çok fazla bir şey yapamam ancak ufak tefek.çocuk yapmayı düşünmem de olmusuzluk yaratır mı acaba

12. 29 Mayıs 2008
  13. bayankahkaha

bayankahkaha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın çok güzel birşey sevgınıız muhtac lanlara vermekters bir etkisi olmaz sanmam başarılar sıze

14. 15 Haziran 2008
  15. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Slm arkadaslar konuyu bulunca sasirdim guzel bir baslik. Calisiyorum senelerce bunu dusunmustum. zaman bulabilirim.Haftada bir-iki kez gitmek istiyorum...

16. 15 Haziran 2008
  17. filizcan

filizcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ecem bu güzel düsüncenden dolayı kutlarım seni cok güzel bir karar almıssın öylesine ihtiyacları varki böyle bir seye sende cok mutlu olacaksın ben bursada yasarken bir kız yurduna giderdim banyo günleri olurdu birgün giysilerini onarma günü bir günde onlarla oynamaya giderdim yani haftada 3 gün ilk günler üzüleceksin ama sana alıstıklarında senin etrafını sardıklarında her seyi unutacaksın
    istanbulda nasıldır bilmiyorum bence sana yakın bir yurdu tespit edip git ve ne yapmak istedigini anlat sana hayır demiyeceklerdir emin ol yönetim seni iyice tanıdıktan sonra cocukları dısarı cıkarmana izinde verebilir benim simdi bir sürü kızlarım ve torunlarım var hepsi büyüdüler bu cok güzel bir duygu

18. 15 Haziran 2008
  19. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Nekadar guzel birsey yapiyorsunuz. Benim cocugum yok bu yuzden senelerdir cesaret edemedigim ... Zaman bulup onlarla gucumun yettigi kadar yardim etmek istiyorum...