Görümcem bana "Aptal" dedi, ortalık karıştı :((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve always_you tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

29 Aralık 2009
    Konu Sahibi : always_you
  1. always_you

always_you Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar
    dün başımdan çok tatsız olaylar geçti ,
    görümcem 36 yaşında ve bekar ,üniv. mezunu ve oldukça iyi biryerde çalışıyor ,güzelde maaş alıyor ..
    evime gelip kalıyor evi işine uzak olduğu için haftanın hemen hemen 3 günü burda ,sorun yok gelir yemeğini hazırlarım ,kahvesini yaparım ,yatağına kadar açarım ,banyosunu yapar ,yatar ,sabah toplamadan kaçar ..
    eşyalarımı giyer ,herşeyimi kullanır ,yani buraya kadar belki kiminize normal gelir kimine anormal ben alıştım artık bu hareketlerine ,çocuğumun halası olarak bir akşamda elinde bir çikolata bir oyuncak getirmez ,çocuğu alıpta sevmez halacım demez ,belki karakteri bu diyebilirsiniz ama değil ,başkasının çocuğunu över ,göstermelik sever ,oldukça soğuk bir tip ama kendini sevimli göstermeye çalışır dışarıya karşı ..
    gelelim dün ki mevzuya ,yine geldi her akşamki gibi surat beş karış ,yedi içti ,oturduk konuşuyoduk ,bir erkek arkadaşı var ve kayınvalidem bana o adamdan vazgeçir beni dinlemiyo belki seni dinler demişti ,bende çok karışmak istemiyorum ama söylemiş olmak için konusu geçince söyledim ..
    uygun değil dedim ,falan filan birtakım olumsuz kelimeler kullandım ,bir hışımla ayağa kalktı sanane be ,sen kimsin ,kim veriyo sana bu aklı ,aptal ,gerizekalı dedi masada fincanlar vardı ,aldı masaya vurdu paramparça oldu ,çantasını aldığı gibi çıktı gitti ..çok ağladım ardından ,çok kötü oldum ..
    eşim geldi ona anlattım ,çok sinirlendi ,eşim çok naiftir aslında ama sana bunu nasıl söyler nasıl üzer seni diye o da çıktı ,aradan bi yarım saat geçti kayınvalidem aradı ,ne oldu aranızda dedi ,eşin geldi filize vurdu ,bağırdı çağırdı ,oğlumu hiç böyle görmemiştim dedi ,anlattım olanları ah kızım keşke karışmasaydın demesnmi hepten çıldırdım ,eşim geldi sonra tabi canı sıkkın hiç konuşma çok sinirliyim dedi ,görümcem ileri geri konuşmuş rezil edicem sizi ,o pislik karına söyle birdaha onu evimde görmek istemiyorum ve daha neler neler ,asıl o benim evimden çıkmıyor söylediği lafa bakın ..

kayınpederim geldi bugün ,kaynanam söyleme dedi ,erkek arkadaşı filan var da böyle böyle oldu ,bilmiyo dedi ,adam soruyo bişey yok baba diyorum ,adam diyo bişey yokken böyle şey olurmu ,ne diyeceğimi şaşırdım ,bugün beni aradı seni rezil edicem ,üstüne vazife olmayan şeylere karıştın bende seni mahvedicem diyo ,allah aşkına ben naptım yaa bi akıl verin ..bundan sonra nasıl davranayım bu kıza

Son düzenleme: 29 Aralık 2009
  2. 29 Aralık 2009
  3. emdev

emdev Guest

"fazla konuşma abine sevgilini de anlatırım,bi posta daha dayak yersin
    evime geldin soframı kurdum yemeğimi yedin, yatağını yaptım,ne arsız nankör bi kızsın sen".de
    sinir oldum kıza :mymeka:
    bir daha evime adım atamazsın de.
    çok ayıp etmiş size hakaret edip ağlatarak.
    bence eşine anlat sevgilisini.bunu haketmiş.
    canım üzülme sen,senin iyi niyetin ortada :teselli:

4. 29 Aralık 2009
  5. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Aman aman küçücük olayı nasılda büyütmüşler yahu :uhm:
    Yani görümcenin böyle sinirlenmesinede anlam veremedim.Sakin olabilirdi sonuçta ona küfür etmedin ya -tatlicadiarzu-

Keşke en başından karışmasaymışın.

6. 29 Aralık 2009
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.135
    Ödül Puanları:
    463
    görümcenin yaptıkları normal değil tamam da, 36 yaşında yetişkin bi kadının özel hayatına karışmakla hata etmişsin, tabii bu görümcenin yaptıklarını mazur göstermez

8. 29 Aralık 2009
  9. emdev

emdev Guest

CADIARZU tam olarak nasıl söyledin canım.fikrini söyler gibi mi?
    yine de hakaret ederek cevap vermesi çok yanlış.bu arada yaşını atlamışım ben.18 yaşında kız sanıyordum :KK70:

10. 29 Aralık 2009
  11. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence burda niyet önemli sen iyi niyetini göstermişsin, karışmamışsın hayatına müdehale etmemişsin yol göstermeye çalışmışsın, işine gelmediği için böyle söylemiş olabilir kaynanana gelince garip sana o söylemiş bu kezde karışmasaydın demiş :s Bence sen hiç bişey yapma tehdit edip kışkırtmaya çalışıyo olabilir arana mesafe koy ve hep bu sınırda git. Söylediklerinide duymazlıktan gel kimse sana bişey yapamazeşinede olup biteni söyle bence

12. 29 Aralık 2009
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.135
    Ödül Puanları:
    463
    yani eşinde ne demeye kardeşine vuruyor anlamadım, yani düzgünce eşime hakaret edemezsin diyebilirdiakannehirakannehir
    ilk konunda 28 yaşında olduğunu yazmışsın neredeyse görümcen senden 10 yaş büyük, bence erkek arkadaşın sana uygun değil gibi bi konuşma yapmak pek sana düşmezdi, keşke böyle bi konuşma yapılacaksa bile eşin yapsaydı
    ama tabii dediğim gibi bu sana hakaret etmesini mazur göstermez

Son düzenleme: 29 Aralık 2009
  14. 29 Aralık 2009
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    olan arada size olmuş.

yok yere kavga gürültü. demek ki biraz birikim varmış fırsatını bulunca patlamış.

sağlık olsuyn eşiniz ve kayınvalideniz gerçeği biliyor. mühim olan eşiniz.

kayınvalidenize de söyleyin seni kırmamak için üstün körü konuştum böyle oldu. haketmedim bunları kaç gelin var benim gibi böyle görümcesiyle anlaşmaya çalışan diye söyleyin. ve araya mesafe koyun.

16. 29 Aralık 2009
  17. PEESSS

PEESSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    terbiyesize bakin ya, gercekten pireyi deve yapmis yani bukadar hakaret gerektirecek ne varki ortada.
    ama sunuda söyliyeyim,bencede sen 10 yas kücük biri olarak hic karismayacaktin hayatina yani o sana fikrini sormadikca, ama kesinlikle yaptiklarini onayliyorum sanma cok yalnis bence üstelik siz bukadar iyimsersiniz evinizi aciyor hismet ediyorsunuz inun yaptigina bakin.

18. 29 Aralık 2009
  19. mehayet

mehayet once kendini bilicenn Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde basimdan boyle birsey gecmisti,eltimin kiziyla 5 yas farkimiz simarik dikbasli bi kizdi,kendinden 13 yas biriyle cikiyordu annesi bana akil ver seni dinler fln dedi bende konusuyordum onunla,,ama ne mi oldu kabak benim basima patladi,,sonunda senin oldugun gibi ben kotu oldum ne kavga ne kiyametler,babasina hic duyurmadilar,hatta hic kimse dogruyu bilmedi beni kotu ettiler millete,sonuc olarak hayatta kimseye yardim etmemeyi ogrendim genc bir kiza bide anne ve kizi arasina girmemeyi,,bunlar unutulur gider,zamana ihtiyacin var,