Görümcem beni hayata küstürdü... Yaşamdan soğuttu bıktırdı...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Yeldaa25 tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Yeldaa25
  1. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senağlama:çok üzgünüm::kızgın: Görümcem her şeye alınıyor ne desem küsüyor benimle konuşmuyor. Çok çok çok alıngan. Benden büyük aramızda 10 yaş var bekar. Eşimle aynı işi yapıyorlar. Kendisi çok dobra acık sözlü ama ben bir tek şey söylesem küsüyor. Küçük çocuk gibi. Ne yapacağımı şaşırdım. Eskiden eşim baskı yapardı iyi gecin diye. Şimdi hiç ilgilenmiyor. Onunla ilişkimize karışmıyor. Ablasını da kırmıyor beni de hiç kırmıyor. Ama ablası çok ukala beni hep kırar. ben susarım. Hiç cevap vermem.
    Bir de işin ilginç tarafı kız hiç karşıt düşünceye tahammül edemiyor. Hep o haklı. Çok para pul düşkünü ben de tam tersi çok duygusalım...
    Gecen birlikte alış verişe gittik ben ilk gördüğüm mağazadan çok beğendiğim için bir pantolon aldım. Ablam bana o esnada dedi ki hemen karar verme baska yerlere de bakalım dedi ben de belki aynısını bulamam diye yok abla bu iyi alalım dedim bir de fazla dolaştırıp da yormak istemedim. Sonra karşı dükkanda 10 lira ucuz olduğunu gördü bu benim aldığım pantolonun bana 2 saat söylendi ben seni uyarmadım mı? sen neden hemen alıyorsun,,, bir şey almadan önce gez dolaş hemen atlama.......................................adflgphğtokjhgoıfjh ................. bir ton laff ama bir tonn.... hiç cevap vermedim.. ama gücüme giitti.. Şimdi bana yine sudan sebepten küstü..
    Hiç neden çok basit ve gülünç ben çok üzülüyorum çünkü hiç kinci değilimdir..bilmiyorumkismile Neden böyle davranıyor hep küsmeye yer arıyor 5 senelik ilişkimizde hep ben idare ettim çok yoruldum artık tahammül edemez oldum en iyisi küsmek mi ne dersiniz tecrübeli ablalarım kardeslerimm... Ama onunla küsersem eşimin iş yerine hiç gitmemem lazım eşimi göremiyorum o yüzden çünkü o hep eşimin yanında bir de ben 3 aylık gebeyim bana yine de surat yapıyor.. çok geçimsiz offffffffff.... Bu arada eşimle çok mutluyum ama kayınvalideyle altlı üstlü oturuyorum.... Kayınvalidem iyidir sorun yaratmaz. Ama görümcem varyaaaaaaaa:Saruboceq:Allahım bana yardım ett Ne dersem yanlış anlar benim görümcem ultra alıngandır... Bir konuda muhalefet olamazsın hep sen haklısın abla sen ne dersenn doğrudur dersen geçinirsin ama yok ben böyle düşünüyorum demeyeceksin küser aylarca barışmaz... Daha doğrusu gecimsizdir zaten herkesle küs. Pek kimseyle samimiyeti yok bütün gün anasıyla evde oturur. Ancak benim için en zor tarafı eşimle aynı işi yapıo ortak dükkan.. Yani eşimin yanına inince mecburen onun ekşi suratını görüyorum... Ahhh ahh keşke şöle arkadaş gibi olabilseydik ama nerde onunla imkansızzz :CüvCüv:

2. 9 Şubat 2010
  3. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    canım eşini sok devreye, sen b,şey deme, heleki hamilesin hiiiiç sterese girme, bir de belli ki görümcenin kötü bir niyeti yok, sadece alınganlık huyu var, belki farkında değildir bu özelliğinin, senden kaç yaş büyük olursa olsun bazen insanlar davranışlarının farkında olamayabiliyorlar. o sebepten şakaya vurup çok alınıyorsun gibi sözler söyle, benim niyetim seni üzmek değil, seni çok seviyorum gibi sözler söyle, bence gönlü olacaktır.

4. 9 Şubat 2010
  5. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ahh aybükecim hep deniyorum ama o illa küsecek bir nokta yaratıyor...

6. 9 Şubat 2010
  7. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    aman dert ettiğiniz şeye bakın eşiniz bir şey demiyorsa bırakın küssün.surat etsin dursun hiç takmayın o küstü diye dükkana niye inemiyorsunuz aldırış bile etmeyin.mesafe koyun araya rahat olun yani.
    kolay gelsin.......

8. 9 Şubat 2010
  9. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şevval haklısın aslında benim de bunu duymaya ihtiyacım vardı hem gereksiz triplerden de böylece ebediyen kurtulmuş olacağım ohhhhhhhhhhhh hem kardesiyle arasına da asla girmem ne yaparlarsa yapsınlar beyimi öle çok seviyorum kiii sözler yetmez ifade etmeye o da bana çokkk düşkün 2 gün ayrı kalsak şiirler yazar... :KK66: O benim her şeyim....

Ama ablasından valla bıktım yaaaaaaa .....

10. 9 Şubat 2010
  11. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rahat olmalıyım evet rahat olmalıyımmmmzemuszemus

12. 9 Şubat 2010
  13. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kardeşler yok mu düşüncesi olann çok dertliyim yahuuu

14. 9 Şubat 2010
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.203
    Ödül Puanları:
    463
    yahu istediğin pantolonu alırsın ona ne, sen bence çok taviz vermişsin, taviz vere vere o da herşeyine karışmaya hakkı olduğunu düşünmüş, biraz mesafe koysana arana
    git pantalonunu kendin al, ne diye görümcenle gidersin ki madem bu kadar karışıyo

valla görümcene bu kadar suç bulacağına birzada kendine bak arkadaşım, benim hatam ne diye,
    değil görümce, öz ablan bile olsa hayatına bu kadar müdehale ettirmemelisin
    küserse küssün, sen etrafında dolandıkça naza çekiyo kendini belli ki

16. 9 Şubat 2010
  17. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    bence bunu deneme bile, ben görümcemle küstüm zamanında başım daha da ağrıdı, onun her hareketi battı bana, benim her hareketim de ona battı, dolayısıyla kötü gelin oldum, aile içinde milleti kışkırttı herkes bana tavır almaya kalktı, herkesle bağımı koparmaya uğraştı, bana hava atmaya kalkıştı, neler yapmadı kii, daha da beter oldu..

o yüzden şimdi görümcem ne yaparsa yapsın görmezlikten geliyorum, kafam da rahat huzurum da yerinde, eşimle en çok kavgayı görümcemle küsken yaptık düşün yaaanii olayın boyutunu, amaaa barıştık bir vesileyle, oohhh şimdi içim rahat bana bişey yapamaıyor, diyemiyor, hava atamıyor,sinir edemiyor..

sakın küsme bak tecrübe konuşuyooo

18. 9 Şubat 2010
  19. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu kadar huysuzsa herşeye küsüyosa her seferinde sen alıyosan alttan bırak bu sefer hiçbişey deme küsmek istediyi kadar küssün sen gene git kaynana git eşinin yanına konuşursa konuş ekşitirse sende ekşit suratını hamilesin dert etme kendine hiçbişeyi bende giderim görümcemle dışarı ama ne alırsam alırım karışmaz yani ayrıca bende görümceyim sana yaptıklarının birini yapsam yüzümüe bakılmaz eminim