Görümcem düğünümde Beyaz giyiyor!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve siyahlalezar tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : siyahlalezar
  1. siyahlalezar

siyahlalezar Guest

Arkadaşlar sizinle canımı çok sıkan bir konuyu paylaşmak istiyorum.:çok üzgünüm:Lütfen bana yardımcı olun..Mesele şu yılbaşında düğünüm olucak geçenlerde görümcem bana beyaz bir elbise giyeceğini söyledi o beyaz ben beyaz olucaz bu durum moralimi çok bozuyor çok can sıkıcı bir durum gerçi bu konuda bana danışıp sorsaydıda giyme diyemezdim takıldığım konu şu düğünde gelinden başkası beyazlar içinde olmaz bunu herkes bilir ama ne yazıkkı görümcem bunu bilmiyor yada modacımın dediği gibi bazı şeyler içinde kalmış modacıma anlattığımda bu şekilde yorumladı kime anlatsam herkes yadırgıyo ayıplıyo kendisi evli ne olursa olsun düğünde beyaz allı pullu bir elbise giymesi yanlış diye düşünüyorum bütün üyelerin yorumlarını bekliyorum hoşcakalın arkadaşlarsenağlamasenağlamasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Ağustos 2009
  2. 11 Ağustos 2009
  3. Zeynep_Nihal

Zeynep_Nihal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    tatlı dille söylesen sadece düğünde ben beyaz görünmek istiyorum diye belki giymez konuşmayı dene bence

4. 11 Ağustos 2009
  5. EU3

EU3 Guest

beyaz gelinin rengidir, we düğünde tek beyaz geline ait olmalıdır die düşünüorum cnm.. kendin söleyemesen bile nişanlına anlatsan durumu tatlı bi dille, oda seni işi içine katmadan sölese kardeşine cnm sen beyaz giyme başka renklere bak bence die güzel bişekilde, hem için rahat olur hem arada kalmazsın a.s.

6. 11 Ağustos 2009
  7. askmesk

askmesk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aman canım boşver giyerse giysin kimse gelin varken onu farketmez bile takma kafana kaydirigubbakcemile5

8. 11 Ağustos 2009
  9. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam güzel bi dille söylerdim
    bence bu bir görgü kuralıdır:1closedeyes:

10. 11 Ağustos 2009
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ben eşime, eşim ablasına. bu zincirlemeyi takip ederek o beyaz elbiseyi saf dışı bırakabilirdim.

12. 11 Ağustos 2009
  13. sweet_drop

sweet_drop Mert&defne Üye

Beğenildi:
    438
    Ödül Puanları:
    153
    açıkcası bende olsam bu durumdan hiç hoşlanmazdım..kesinlikle bende tatlı bi dille sölemenden yanayım...

14. 11 Ağustos 2009
  15. siyahlalezar

siyahlalezar Guest

Ebiseyi çoktan almış aldıktan sonra bana söyledii nişanlımada söyledim ama giyecek başka bişe bulmadımı dedii öyle kaldı bişey söyliyeceğini sanmıyorum görümceme şuan elbisesi terzide ufak tafek elbisede kapatmalar yapıyoo ben gelinlik hazırlıklarıyla uğrşırken oda beyaz elbisesi ile uğraşıyosenağlama:çok üzgünüm:senağlama

16. 11 Ağustos 2009
  17. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    aslında yaptığı olmamış ama beyaz elbiseler çok moda bu sene belki onlardan beğenmiştir..
    eğer çok sıkıntı duyuorsan bu durum duğundede seni sıkıntıya sokar onu gördukçe..
    eşin olcak insana de ablan başka ren bişe giysin die o kendi duşuncesi gibi desin ama..
    abla olurmu öle şey sen beyaz gelin beyaz krem falan al bari desin..

18. 11 Ağustos 2009
  19. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    ozaman bence se n krem gelinlik al..
    çok hoş krem gelinlikler var..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.