görümcem rahat vermiyor

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve burcay tarafından 14 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Ocak 2008
    Konu Sahibi : burcay
  1. burcay

burcay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar. inanın aklım başımda değil artık 4 sene oldu evleneli ilk günden beri görümcem bana rahat vermiyor ilk zamanlarda ağza alınmayacak hakaretlere maruz kaldım ve hala devam etmekte. bu durum karşısında asla kendisine karşılık vermedim sebepte eşime duyduğum saygıdandı ama eşim naptı hep sessiz kaldı ve hala aynı şekilde devam ediyor. siz olsaydınız napardınız kafamçokkarıştı

2. 14 Ocak 2008
  3. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Görümcen sana eşinin yanında mı hakaret ediyor:uhm: Ve eşin bu duruma ses çıkarmıyor öyle mi :uhm: Umarım ben yanlış anlamışımdır.
    Karşılıklı kavga mı ettiniz, tek taraflı mı? Öncelikle görümcenle uygun bi dille konuşmanı önereceğim. Ama bir aile ferdine (erkek kardeşinin eşine) hakaret cümleleri kuran bir insanla konuşmanın da çok işe yarayacağını sanmıyorum. Bu yüzden görümcenle konuşman sonuç vermezse durumu eşinle paylaşmanı, şikayet eder gibi görünmekten çok üzüldüğünü ve bu durumun düzelmesini görümcenle abla-kardeş gibi olmak istediğini belirtip eşinden bu konuda yardımcı olmasını gerekirse ablasıyla konuşmasını iste bence. Şikayet eder gibi konuşursan senin haklı olduğunu bilse bile görümcenin tarafını tutma ihtimali yükselecektir. Ne de olsa kardeşi.

4. 14 Ocak 2008
  5. burcay

burcay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk olarak eşimin olmadığı zaman bana türlü hakaretler etti ama ben eşime söylemedim kendisi söylemiş. eşimin telefonuna benle alaklı hakaretleri mesaj olarak yolladı ama yine eşimin sesi çıkmadı. şimdide mail yolluyor yine çirkin sözler. sebep olarakta biz eşimle ailelerimize karşı gelip evlenmemiz. en son bana yolladığı maili okuttum eşime her zamanki gibi sessiz kaldı. bence sorun eşimde o böyle sustukça devamı gelecek biliyorum. ben evliliğimi yürütmek istiyorum ama eşimi böyle gördükçede bitmesinden yana oluyorum. hiç bir zaman görümceme karşılık vermedim acaba hatayı burdamı yapıyorum ?

6. 14 Ocak 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Hiç kaale alma canım..Terbiyesi ve seviyesini belli ediyor neticede..:1closedeyes:
    Senin cevap vermen onların seni istememelerini kendilerince haklı çıkaracaktır..
    Duyma hatta okumadan sil.Ben öyle yapardım.
    Amaçları senin çirkinleştiğini görüp,bunu çevrelerine kanıtlamak da olabilir..
    Taş yerinde ağırdır..Sen evinde eşinle mutlu bir yuva kurmuşsun ne güzel.Kapat kapını,tıka kulaklarını evliliğinin tadını çıkaryerimseniben

8. 14 Ocak 2008
  9. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi kereye has olarak sen ne yapamaya çalışıyorsun diye bi sorsana çok diklenmeden ama dişini göstererek hatta kocan yanındayken sor eşinede aynı soruyu sor bakalım ses çıkarmayarak o ne yapmaya çalışıyo neden kendini harcatıyorsun ki, kimse senden değerli değil

10. 14 Ocak 2008
  11. burcay

burcay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senelerdir sessiz kalıyorum asla utanacak terbiyesizce bir tek kelime etmedim etmeyide düşünmüyorum ama bunların acısını eşimden fazlasıyla çıkardım. umarım insanlar yaptıkları kötülüklerin farkına varırlar bir gün. tavsiyeniz için teşekkür ederim

12. 14 Ocak 2008
  13. burcay

burcay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğer ki ona bişeyler soracak olursam onun gibi olacağımı biliyorum ve bu duruma gelmek istemiyorum çünkü o gün evliliğimi bitireceğime eminim. bide eskilerde bir laf vardır bilirmisiniz susan çatlatır diye. onu çatlatıyorum o belli ama bende bir gün çatlayacağım buda belli :)

14. 14 Ocak 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    :roflol::roflol::roflol:
    Susan insan en güçlü insandır bana göre..
    Sen sus hiç konuşmamak en iyisi:kahve:

16. 14 Ocak 2008
  17. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    susmak iide kızlar anlayana ama bunca zamandan sonra susmuyorsa uslanmayanın hakkını vermek laızm benmı çok sert düşünüyorum, ne bitircen kız evliliğini bitirme dök içini ye kendini de al kocanı da koluna çatlasın

18. 14 Ocak 2008
  19. birteksen

birteksen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yolardim sacini basini saygida bi yere kadar canim ben dayanamam boyle seylere allah yardimcin olsun canim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.