Görümcem ve kızları.. imdat!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve citogay tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : citogay
  1. citogay

citogay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar benim bir tane görümcem var, benden 1 yaş büyük. Evlendik evleneli bana karşı çok soğuk, naber iyilik senden naber 'den öteye gitmez muhabbetimiz. Ama abisini günde 3-4 kere arar sorar. Kendisi eşinden ayrı kayınvalidemle kalıyor ve 2 tane kızı var , biri 8 biri 5 yaşında. Görümcem eşimi arayıp kendisini kuaföre alışverişe bilmem nereye götürmesini istiyor ve ben sinir oluyorum bu duruma tabiki. Sonuçta kendisi de evlenmiş evliliğin ne demek olduğunu biliyor ve bu şekilde davranması sizce ne kadar doğru. Eşim bir pazar gününü ona ayırmak zorunda değil ki. Eşim çok iyi biridir kimseye hayır diyemez. Ben bunları ona söyleyince napim diyor hayır diyemiyorum. birde görümcemin kızları var. büyüğü beni çok kıskanıyor. dayısını çok seviyor. cebime notlar yazıp koyuyor senden nefret ediyorum diye. ben çocuk diye üstüne pek gitmiyorum ama sinirlerimi bozuyor. nefret ediyorum psikolojimi bozuyorlar. benim yanımda dayısını öpüyor kokluyor gözlerimin içine baka baka. öp kokla nolucak ama bunu bana karşı ben gıcık olayım diye yaptığını biliyorum. eşimde onlara çok düşkün. hergün görmeye gidiyor. sürekli dilinde onların yaptıkları. minik kırlangıçlarım bugün şunu yaptı ayy ne tatlı .iğğ uyuz oluyorum. sevemiyorum napim ya çocuk mocuk ama akılları her şeytanlığa çalışıyor. kaynanam bakıyor çocuklara, görümce çalışıyor. kaynanamın tek yaşantısı o çocuklar olmuş artık onlarla yatıyor onlarla kalkıyor. 2 tane bücürük ailenin tek hakimi resmen ya. bu düşündüklerim belki kuruntudur inş. benimde en kısa zamanda bi çocuğum olur da eşim kendi çocuğunu sever. hihoyyyt

2. 2 Mart 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.281
    Ödül Puanları:
    463
    ay canım 2008 de üye olmuşsun ve bu ilk mesajın, dikkatimi çekti kusura bakmabilmiyorumkismile
    peki babaları ilgilenmiyor mu kızlarlabilmiyorumkismile

4. 2 Mart 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.461
    Ödül Puanları:
    363
    Tüm olay eşinizde biter..
    Pazar günleri eşiniz müsait olmadığını söylese ablası zorla onu yanında taşıcak değil ya kuaföre,alışverişe vs.
    Yazılan notlar da çok çirkin. Aman çocuk işte diyebileceğim bişiy olamazdı benim için. 8 yaşında bebek değil ya,mutlaka oturup konuşmalı,yanlış yaptığını söylemeleri gerek..
    Eşiniz gerekirse kendi üzüldüğünü söylerse belki dayıyı çok sevdiğinden bu sevimsiz hareketlerine son verir yeğeni..

6. 2 Mart 2010
  7. citogay

citogay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım 2008 de üye oldum sürekli okuyarak takip ediyordum bu forumu :) birde yazayım dedim.:)
    babalarının ilgilendiği söylenemez o sadece para gönderir kızlarına onlarda maaile alışverişe gider kıyafet alırlar. parasal açıdan ilgilenir yani.

8. 2 Mart 2010
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bana göre öncelikli sorun cebinize koyulan notlar.
    8 yaşındaki çocuğun böyle nefretle dolu olması çok kötü.
    eşiniz mutlaka konuşmalı bence, yengene karşı çok yanlış yapıyorsun diye.
    görümcenizin şoförlüğünden vazgeçmesinin tek yolu da işim var demk. bu kadarcığını söyleyemiyorsa eşiniz; işiniz zor valla..

10. 2 Mart 2010
  11. citogay

citogay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    söyleyemiyor işte onları kıramıyormuş hayır diyemiyorum diyor. ben çekmek zorunda mıyım diyorum sen benim karımsın diyor sen alttan alırsın ama onlar küser diyor. off ne diyim daha kocamla kavga da etmek istemiyorum ama görümcemin şımarık tavırları kaprislerinden bıktım. yeğenleri için kocam çok koruyor beni ama yine de bi fayda yok. ne görümcem ne de kayınvalidem ağzını açıp tek kelime etmiyor o senin büyüğündür ayıptır demiyorlar.

12. 2 Mart 2010
  13. citogay

citogay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşim çok düşkün ailesine, asla işim var diyemez, herkesin ailesi var sonuçta, en büyük fedakarlığı ben yapıp ailemden ayrılıp geldim eşimin yanına. bende ana kuzusuyum herkes kadar. benimde yeğenlerim var ama onlara annelik yapmıyorum eşimin yeğenlerine babalık yaptığı gibi :KK43:(

14. 2 Mart 2010
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.281
    Ödül Puanları:
    463
    ya dayının yiğenleriyle ilgilenmesi güzel bişey aslında tabii de,
    bi de şöyle bi durum var, ailenin kızlara nasıl davrandığını tahmin edebiliyorum;
    büyük ihtimalle babasız kaldılar diye çok üzerlerine titriyorlar,
    hatta belkide kızlara sizin babanız artık dayınız diyorlar,
    belkide eşinede artık onların babası sensin diyorlar, demeseler bile bunu hissettiriyolar
    hem eşin hem kızlar işin bi rol model kargaşası var anlaşılan
    ama aslında bu çok sakıncalı,
    onların bi babası var zaten,
    bence görümcen eski eşine sadece çocukların bankamatiği gözüyle bakmamalı, çocukları babalarına yönlendirmeli manevi olarakta,
    şimdi farkında değiller ama çocuklar büyüyünce yanlış yaptıklarını anlayacalar, kızları bu kadar şımartmakla, ama iş işten geçmiş olcak,
    ay ben yine çocuk gelişimi açısından baktım biliyorum ama, belki sende eşinle işin bu boyutundan konuşabilirsin
    :hulya:

Son düzenleme: 2 Mart 2010
  16. 2 Mart 2010
  17. citogay

citogay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    babasının yanında imam nikahlı karısı varmış onu kıskanmıyorlar dayısından beni kıskanıyorlar. o çocukların psikolojisi umrumda değill valla kendi psikolojim daha bozuk. ay napim yaa sinir oluyorum babalarına bankamatik gözüyle bakıp benim eşime babaları gibi davranmaları çok da hoş olmayan bir durum. :çok üzgünüm:

18. 2 Mart 2010
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.281
    Ödül Puanları:
    463
    ya canım diplomasi biraz ya, tamam umrunda değildir ama belli ki eşinin umrunda olacaktır, bence rotan bu kızlardan nefret ediyorum yerine kızların psikolojisi olursa, eşin seni daha makul karşılar, hem bi taşlada iki kuş vurulmuş olunur, (kuşlardan biri senin umrunda olmasa), anlatabildim miyerimseniben