görümcem....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve zigor tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : zigor
  1. zigor

zigor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bundan bir ay kadar önce görümcemle bir tartışmamız oldu o tartışma esnasında beni tartakladı evet yanlış okumadınız resmen tartakladı ama o anda bulunduğumuz yer kavga etmeye müsait olmadığı için karşılık vermedim elinden kurtuldum ve ortamdan ayrıldım.Bu olay o kadar içime dert olduki emin olun başka bir yerde olsak yaptığı harekete karşılık okkalı bir osmanlı tokadı yemişti benden neyse eşime durumu anlattım kardeşin benden özür dileyecek dedim yoksa bende görüşmem sende görüşemezsin dedim.Eşim kardeşiyle konuşmuş ama o ben öyle birşey yapmadım diye inkar etmiş eşimde ikinizde sinirlisiniz dedi çıktı işin içinden Ben bir daha görümcemle konuşmadım görüşmedim eşime de görüşmeniz istemiyorum ve bueve artık gelemez dedim bu hafta sonu eşim memleketine gitti bende napıyorsun diye aradığımda görümcemin evinde olduklarını söyledi telefonu yüzünekapattım ve şuanda sinirden çıldırıyorum
    Kız kardeşinin,hanımına böyle bir saygısızlık terbiyesizlik yaptığı halde hiçbirşey olmamış gibi davranması beni deli ediyor bu ne demek şimdi yani ?çok fena kavga etmeyi düşünüyorum gelirse arkadaşlar sizce ne yapmalıyım?

2. 9 Kasım 2008
  3. incitanem

incitanem Guest

Kardeşi ile görüşmemesinin imkanı yok sonuçta kanı canı onun.Hiç kimse kimseyi kanından canından ayıramaz ..Ama gerekli tepkiyi de vermesi gerekiyordu..BÖyle sessiz kalmaması gerekti..

4. 9 Kasım 2008
  5. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    onun öz kardeşi ne de olsa napsın siz kavga ettiniz diye o da mı görüşmesin
    iki arada bi derede kalmıştır kesin

6. 9 Kasım 2008
  7. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    görümceniz eşinizin kardeşi sonuçta görüşmemeleri diye birşey söz konusu olamaz haklı olabilirsiniz size yaptıgı çok büyük bi terbiyesizlik ama eşinize ambargo koyamazsınız hiç bi erkekte bunu kabullenemez bi gün gitmese öbür gün gider et tırnak meselesi bence eşinizden böyle birşey istemeniz hoş degil sorunu sizinle siz görüşmezsiniz olur biter...
    hem bu tutumunuzda ısrarlı davranırsanız eşiniz aksine daha fazla görüşür ve haklı olsanızda haksız konuma düşersiniz

8. 9 Kasım 2008
  9. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bence bu durumu halletmesi gerekiyordu
    sen onun soyadını taşıyorsun
    aynı şey ona olsaydı yani senin erkek kardeşin onu tartaklasaydı eminim seni görüştürmezdi
    ne demek yani seni tartaklaycak kardeşi,o da onun evine gidecek
    bence haklısın

10. 9 Kasım 2008
  11. BEBS

BEBS Guest

cnm biraz daha sakin ol bence.aynı durumu yaşasam benimde içim içimi yerdi indiremedim şöyle okkalı bir tane diye ama boşver.onun seviyesine inmemiş oldun.şimdi en başta özür dilemeden görüşmek istememekte çok haklısın.ama eşler bu tür konularda.iş büyümesin.ne yardan ne serden olmayayım diye manasız bir tarafsızlık politikası uyguluyorlar.eşinizi arkanızda hissetmek istiyorsunuz bu çok doğal.ama o ailesinden bir ferde bizim gözümüzle kendimizi yırtsak bakmak istemez.hep sinirli bir ana gelmiştir.kötü niyetleri yoktur.büyütme gibisinden sözlerle geçiştirirler.geldiğinde sadece çok teşekkür ederim beni tartaklayan kardeşine tek söz etmeden bana verdiğin değeri gösterdin deyip birkaç gün soğuk davranın ki yapması gerekeni yapsın.ama bağırıp çağırmadana.s.

12. 9 Kasım 2008
  13. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende olsam gercekten cok sinirlenirdim..ama görüşmemekte sacma bir durum olur objektif olmak lazim..nihayetinde siz ikiniz tartişmişsiniz..kardesini hakli görüp sizi haksiz görmesiyle,sizi hakli görüp kardesiyle konusmamasi ayni şey olur..ben böyle durumlarda eşler tarafsiz olmali diye düşünüyorum..

ama bastan da dedigim gibi ayni durumda bende olsam bende köpürürdüm..ama bunun dogru oldugunu asla savunamam..

14. 9 Kasım 2008
  15. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    böyle bişeyi isteyemezsiniz sanırım. tamam görümcenizin size davranış şekli hoş olayabilir ama onlar kardeş (karındaş)

siz görüşmeyebilirsiniz evinize gelmeyebilir sizde onun kine gitmeyebilirsiniz. ama kocanızı engelleyemzsiniz diye düşünüyorum. sadece araya biraz daha mesafe koymasını rica edebilirsiniz.

16. 9 Kasım 2008
  17. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar tartakladı demiş birazcık empati kuralım lütfen..:1shok:
    eşinize bu kadar sinirlenmekte sonuna kadar haklı oldugunuzu düşünüyorum cünkü benim basıma böyle bişey gelse kesinlikle sizinle aynı durumda olurdum..
    yani ne demek sessiz kalmak çok ayıp çok hem görümceniz son derece terbiyesiz bi harekette bulunmuş hemde üstüne üstlük yalan söylemiş yapmadım diye ve eşiniz sessiz kalmış bence olacak gibi değil..
    bilemiyorum canım ne yapman gerektiği konusunda benim haddime değil söylemek ama gerçekten insanın içi gidiyor ..:teselli:

Eşiniz son derece sorumsuz davranmış kanı canı olabilir ama siz artık onun eşisiniz hayat arkadaşısınız ve çocugunuz var mı bilmiyorum ama aynı zamanda bi annesiniz ya da olacaksınız ...Gerçekten cok berbat ve ayıplanacak bi durum bu..:1closedeyes:

18. 9 Kasım 2008
  19. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bence bu kadar sinirlenip yıpratma kendini..
    Sen ona karşılık vermedin çünkü onun seviyesine inmedin..
    Seinn tavrın onunla asla görüşmemek evine gelmesine izin vermemen aynı şekilde gitmemen..Ama eşinin kız kardeşi nerde görüşüyorlarsa görüşsünler takma kafana..
    Yeterki senden uzak olsun...Ama asla yumuşama bence..Tavrın o kişiye karşı net olsun..
    Böyle bir terbiyesizliği milletin ortasında yapıypor ise kim bilir yanlızken sana daha neler yapabilir uzak dur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.