Görümcem..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nelit tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

15 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nelit
  1. nelit

nelit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    of bende görümcemden çekiyorum ya arkadaslar nasıl davrancam bilemedim en iyisi olayı baştan anlatayım geçen akşam nişanlımıne vine gittim iftara görümcem kocası vardı.bana bi hoşgeldin dedi ondan sonra bidaha suratıma bakmadı doğru belli konuşmadı aramızda bi sorunda olmadı evde biri daha vardı onla gayet iyiydi ama bana bakmadı bile nişanlımda çok rahatsız oldu evine gelen insana nasıl böyle davranır dedi o kimki ne zoru var senle dedi ben bişey demedim ona kendi diyene kadar ara bozucu durumuna düşmek istemedim ama görümcem öyle bilmiyo tabi evlendi evleneli doğru belli kendi evlerinde kalmıyolar hergün herakşam ordalar nişanlımda çok rahatsız oluyo zaten ezelden beri anlaşamazlarmış kardeşiyle. aslında görünüşte gerçekten negatif bi elektriği var gören herkes aynı şeyi söylüyo hiçkimse hoşlanmadı.
    olaylar çok büyüdü ama ihale bana kaldı tabi işin doğrusunu kayınvalidem biliyo kendisi gerçekten çok tatlı bi kadın napıcam bilemiyorum kötü ben oldum şimdi görümcemin gözünde zaten çok zıt ebedibillah anlaşamayız artık mirmirmirmir

2. 15 Eylül 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Anlasma güzelim ne olacak ki?:kahve:

Onun seninle anlasmaya iyi olmaya niyeti yoksa....hicte umrunda olmasin.:nazar:

Illaki cok iyi can ciger olmak zorunda degilsin....sende mesafeli ol...o sana nasil davraniyorsa aynen o sekilde davran...hepsi bu:nazar:

4. 15 Eylül 2009
  5. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bencede iyi anlaşmak zorunda değilsin evine gelen bir insana nasıl muamele edeceğini bilmeyen bir insandan zaten incelik hassasiyet beklemek yanlış.sanırım kıskançlık falan var eve sık girip çıkmasıda o yüzden bence.
    sen kayınvalidenle eşinle aranı hep sıcak tut.onuda görmezden gel muhatap olma fazla o sana nasıl davranıyorsa sende öyle davran

6. 15 Eylül 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    olay nasıl büyüdü anlamadım. sadece hiç konuşmamış yazmışsınız..... ihale bana kaldı demişsiniz.. ne oldu ki sonra olay büyüdü....

8. 15 Eylül 2009
  9. yade06

yade06 annesinin miniki yusufum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bencede görümcenle aranın iyi olup olmaması hiç önemlid eğil...zaten nişanlında biliyor kardeşini hiçç kafana takmaaa....

10. 15 Eylül 2009
  11. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Nişanlın ve annesi görümcenin soğuk nevale olduğunu,uyumsuz olduğunu biliyorsa..Daha ne diye kendini üzüyorsun..ihale bana kaldı diyorsun..Takma kafanı.. daha ne ihaleler olur....Bu hafif kalır yanında ..hiçte üzerine alınma o ihaleleri ,isterse dünya yansın..

Son düzenleme: 15 Eylül 2009
  12. 15 Eylül 2009
  13. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    He valla..Madem sorunlu birisi bırak uzak dursun böylesi daha iyi anlasana?yerimseniben

14. 15 Eylül 2009
  15. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bak canım daha nişanlısın
    hiç durma üzerinde nasıl davranırsa davranın
    sende soğuk mesafeli davran.

mesafe en güzeli canım.

16. 15 Eylül 2009
  17. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sen de aynısını yap ona karşı mesafeli ol ..ayrıca nişanlın bile ablasını sevmiyor sen sevsen ne olcak ki?

18. 15 Eylül 2009
  19. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    görümcenle de anlaşmayıver. nasılsa herkes onun nasıl biri olduğunun farkında. yok saymaya çalış..