Görüşlerinizi bekliyorum

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve GriPin tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : GriPin
  1. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Ameliyat olacağımı sizinle paylaşmıştım daha önce.Doktorumla fotoğraflarım üzerinde çalışma yapıcaz.Ama ben yaptırmışken en iyisi olsun istiyorum.Deneyimli olan arkadaşlardan,burun şekline karar verirken özellikle neye dikkat etmem gerektiği hakkında görüş alırsam iyi olur. Yüzüme en uygun burna nasıl karar vericem sizce? çok karışığım :uhm:

2. 19 Haziran 2009
  3. HAMBOSPARA

HAMBOSPARA gülümse Üye

Beğenildi:
    189
    Ödül Puanları:
    123
    CANIM geçmişolsun .. herkes doğal felan dior ama bende bu ameliyatı olmuş bri oalrak derimkı kalkık olsun .. ben cok ta olsa kavis kalkıklk verdik cokta doğal ..kalkık dyınce öle önden delikler feci belli olan değil tabe.. ama ekranda beraber yapıcaksınız zate ama kısa ve kalkık cizin sende ğör derim =)

4. 22 Haziran 2009
  5. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    zevkler tartışılmaz canım doktorunla en uygununu tasarlarsınız zaten senin yüzüne kalkık burun mu gider yoksa düz bir burun mu en iyi tasarımdan sonra görürsünüz tasarım resimlerinide bizle burda paylaşırsın herkes fikrini söyler şimdiden geçmiş olsun..opuyorumnanaktan

6. 22 Haziran 2009
  7. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canım doktorum ameliyat günü yapacakmış tasarımını.Seçtikten sonra ameliyata alacak beni.Yani sizlerle paylaşma imkanım olmayacak.Peki tasarladığı burnun aynısımı çıkıyo ortaya yoksa değişimler oluyomu?

8. 22 Haziran 2009
  9. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    % 60-70 oranında benzediğini söylüyorlar doktorum kendi kendine yaptı bnm burnumun tasarımını ameliyat günü sormak bile gelmedi aklıma sonuçtan da memnunum çok şükür..