Görüşlerinizin çok yardımı olucak:)

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seda_341 tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : seda_341
  1. seda_341

seda_341 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrhaba.Aklıma takılan her konuyu buraya yazıyorum artık gerçekten faydası oluyor çünkü normalde bu kadar çok ayrı kişiden görüş almak mümkün olmuyor forumlar dışında yardımlarınız için çok teşekkürler..
    Şimdi benim eski erkek arkadaşımla samimiyet derecem yani aramızdaki adı arkadaşlık ilişkisi mi olur bilemiyorum ama içimi sıkan her neyse onu anlatmak istiyorum.
    4-5 ay beraberdik ciddi bir ilişki değil zaten yaşım falan küçük öylesine arkadaşlık işte bilindik..Ben çok büyük bir hata yapıp bana değer veriyor die hoşlanmadığım bir insandan zorla kendimi hoşlandırıp ((evet,bunu yapabiliyorum:1closedeyes:)) çıktım.Arkadaşlığımız iyiydi zaten 4-5 ay beraber olmaya tahammül edişim bu yüzdendi.Ama bilirsiniz azda olsa romantizm gereklidir.O zamanlarda istemediğimi farkettim yani gerçekten hoşlnmadığımı farkedip ilişkimize son verdim.Fakat ani son verişim hoş bir davranış değildi tabiki ve erkek arkadaşım bana gerçkten değer veren biriydi ve çok üzüldü bende vicdan azabı mı desem ((sanırım bu kısımda kendimi kandırıyorum)) daha çok tamamen gitmesini istemediğimden 'arkadaş kalalım'klişesini uyguladım.Konuşuyoruz falan ama o hala benden hoşlanıyor ve amacı tam arkadaşlık değil tekrar denemem((kola kapağı yazısı gibi oldualkisalkisalkis)) ve banada dürüstçe tam olarak arkadaş olamayacağımızı beni hala sevdiğini söyledi buna rağmen konuşalım istiyor bende istiyorum ama yanlış bu.Böyle bitmio birbirimizi oyalıyo gibiyiz.BİLİYORUM ÇOK ÇOK çocukça çünkü gerçekten olgun olacak bir yaşta değilim sizden yardım almak olgun bir düşüncenin yardımını almak istiyorum.Bitmiş bir ilişki ardından samimi bir konuşma tarzı kullanmak yanlış mıdır?Tabi benim yaşlarımdaki ilişki tanımıyla yetişkin bir bireyin kafasndaki ilişki tanımı aynı değildir.Sadece lise çağındaki veletlerin ilişkilerinden söz ediyorum

2. 23 Eylül 2009
  3. 5Agust

5Agust BanaNormal Activity Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım bence yanlış bu yaşta hatalar ve yanlışlar çok yapılıo dikkat etmeni tavsiye ederim..yerimseniben

4. 23 Eylül 2009
  5. seda_341

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet genç yaşta çok hata yapılıyor fakat yapmamaya çalışsamda oluyor olmasıda normal bence çünkü htalarla karşılaşmadan hayat görüşlerin,tecrubelerin oluşmuyor,olgunlaşamıyrsun..Ama bu konuda ne yapmalıyım en azından bundan sonra çok kararsızım..Pat diye vazgeçtim samimiyeti kesiyorum arkadaş markadaş olmucam demekte yanlış olur..

6. 23 Eylül 2009
  7. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    canım öncelikle çok tatlısın bunu belirteyim anlatış tarzın çok hoşuma gitti opuyorumnanaktan
    soruna gelince yavaş yavaş bunu yapabilirsin yani eski sıklıkta görüşmezsin yada görüştüğünde uslubun daha resmi olursa zamanla anlayıp vazgeçecektir ama sen bırakma konusunda karalı ol

8. 23 Eylül 2009
  9. seda_341

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim inan çok mutlu oldum çok içten bi iltifattı opuyorumnanaktan peki öyle yapayım çok sağolun

10. 23 Eylül 2009
  11. mefaze

mefaze Mecnunakoşan Leylamisali Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    86
    valla güzelim anladığım kadarıyla açık söyleyeyim sen bu ikinci olarak söz ettiğin çocuğa hiç bir şey hissetmiyorsun ama boşta da kalmak istemiyorsun. hani onu kırmayayım incinmesin filan hikaye.
    sevmek de demiyorum bak, bir şey hissetmediğin biriye erkek arkadaş baabında vakit geçirme hiç boşuna. çocuga da ümit vermiş oluyorsun böylece.
    ayrıca hata yapa yapa büyüyeceğim bu normal diyorsun ama bir yere kadar haberin olsun. sonra yaptıgın hata seni büyütürken deliler gibi pişman edebilir de bunu unutma. neticede daha gençsin küçüksün anladıgım kadarıyla ileride pişman olacagın şeylere girmemeni tavsiye ederim.

12. 23 Eylül 2009
  13. seda_341

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız :gitme:

14. 23 Eylül 2009
  15. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar acık sözlüsün sen öylee :)))
    canım benm daha cok gencsinnn boşverrrr yavas yavas muhabbetini koparıp kapı dısına ata o arkadası zaten cok sevmiorsun onada acı cektirme bu işide sakız kıvamına getirmee

16. 23 Eylül 2009
  17. seda_341

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım herkes tamamen ilişkiyi kesmem konusunda hem fikir.O zamn doğru yol budur:)Sağolun..Yine bu yeterince mantıklı düşünemeyen beynimle saçma sapan bir karar verip saçma sapan bir sonuca varmamalıyım:)

18. 23 Eylül 2009
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    senin kafanda bitmiş ama karşı taraf hala ona dönebileceğini düşünüyor

adama ciddi işkence yapıyorsun

bitirmelisin