göyaşlarınızı içinizemi dışınızamı akıtırsınız?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Merve tarafından 10 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Merve
  1. Merve

Merve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    göyaşlarınızı içinizemi dışınızamı akıtırsınız?ağladığınızın görülmesinden rahatsızolurmusunuz?

2. 10 Mayıs 2008
  3. ruh halime göre değişir yalnızken dışıma başkaları varken içime akıtırım .....:1closedeyes:

4. 10 Mayıs 2008
  5. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Ben oldukça ağlak bir yapıya sahip olduğum için yanımda başkaları varken bile engellemekte zorlanırım gözyaşlarımı..

6. 10 Mayıs 2008
  7. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Valla içim dışım birbirine karışır benim ........senağlama......... tatlicadiarzu

8. 10 Mayıs 2008
  9. acromion

acromion Guest

gözyaslimi asla engelleyemem. nerede olursa olsun engel olamam.:sm_confused:

10. 10 Mayıs 2008
  11. ana_lucia

ana_lucia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    genelde gece yatağa yatınca hem düşünür hem ağlarım özellikle annemden saklarım gözyaşlarımı üzülmesin diye kıyamam ben ona

12. 10 Mayıs 2008
  13. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    hep içime akıtmayı denedim ama olmadı ... herzaman dışa vurdum üzüntümü kederimi ve gözyaşlaımı..üzgünken hiç birşey yokmuş gibi davranmak karşındakine üzüntünü belli etmemek ve hayata herşey normalmiş gibi devam etmek benim için en zor ve katlanması en ağır şey oldu herzaman şu dünyada..ama maalesef zaman zaman içim kan ağlasada bunu yapmak zorunda kaldım...içi kan ağlarken gülen insanlar vardır ya onlara imrendim herzaman..ama ben bunu başaramıyorum..hemen bırakıyorum kendimi ve yeniliveriyorum üzüntülere..güçlü olamıyorum..ağlamak tek kaçış yolu benim için...ama bu beni daha çok yıpratıyor..ah keşke ağlamakla kalsam resmen hayattan kopuyorum..sadece düşüncelerim yanlızlığım ve göz yaşlarım....onlarla baş başa kalıyorum resmen..çıkıp gezmek dolaşmak arkadaş ortamı bile beni eskiye döndüremez neşelendiremez o durumda..ben muhakkak kendimi yıpratıcam ve hüngür hüngür ağlıcam..aslında sevmiyorum bir derdim olduğunda başkalarına yansıtmayı ama elimde değil işte..ben böyleyim :KK43:

14. 10 Mayıs 2008
  15. PARXIXS

PARXIXS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Duygusalaştığım zaman özellikle benimde içimi acıtan bir olay var aklıma geldiği zaman anında gözyaşlarım sel olur :KK43:

16. 10 Mayıs 2008
  17. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok duyğusalım hemen ağlarım

18. 10 Mayıs 2008
  19. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Bazen gizli ağlarım bazen eşimin yanında ağlarım.Yanımda biri ağladığı zaman mutlaka ağlarım .Genelde saklamaya çalışırım :) :1ninca: Önceden ağlamaktan utanırdım şimdi ağlayabiliyorum:) :hooray: