Göz ağrısı???

Konusu 'Oftalmoloji - Göz Hastalıkları' forumundadır ve _nazenin_ tarafından 10 Kasım 2008 başlatılmıştır.

10 Kasım 2008
    Konu Sahibi : _nazenin_
  1. _nazenin_

_nazenin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    yaklaşık 2 senedir gözlerimde daha doğrusu kaşların hemen üst kısmında kalan bölgede çok şiddetli ağrı oluyor.çoğu zaman bu ağrı o kadar fazla oluyor ki beynime vuruyor..sinüzit olabilir dedim doktora gittim ama yokmuş..nöroloji uzmanına da gittim onda da bişey çıkmadı..gözlerimden de kaynaklanmıyomuş..ne yapacağım bilmiyorum..hiç bu durumla karşılaşan var mı?senağlama:çok üzgünüm:

2. 10 Kasım 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım. mıgren olabılır mı acaba? benimde göz kısmım çok kötu agrır mıgrenim tuttugu zaman. ama daha bılgılı olan bır doktor arkadaş yardımcı olur umarım derdine.birde göz tansıyonu olanlarda agrır dıye bılıyorum.

4. 10 Kasım 2008
  5. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim de başıma çok eskiden böyle bir olay gelmişti ama benimki senin kadar uzun sürmemişti..
    birkaç kez olmuştu ve hepsi de 3-4 gün sürmüştü ben o zaman sinüzit olduğunu düşünmüştüm ama doktora falan gitmemiştim.benim kaşım ve kaşımın üstü ağrıyordu hem de o kadar şiddetli,ydi ki ağlıyordum ağrıdan..ben o zaman coraspin almıştım,o zaman geçiyordu ama ilacın etkisi tamı tamına 6 saat sürüyodu,6 saati 5 dakika geçse hemen yine ağrı başlıyordu..
    dediğim gibi bikaç kez oldu sonra bir daha olmadı çok şükür...
    başka doktorlara da git bence canım,mutlalak bir sebebi olmalı...

6. 11 Kasım 2008
  7. _nazenin_

_nazenin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    göz tansiyonu yokmuş ama migren olabilir mi bilmiyorum..benim ağrım genelde yarım saat yada 1 saat falan sürüyor..migren daha uzun sürmüyor mu?

8. 11 Kasım 2008
  9. _nazenin_

_nazenin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    gittim cnm başka doktorlara da..hiç birinde bişey çıkmadı..psikolojik olabilir dediler ama psikolojik bir ağrı bu kadar şiddetli olamaz sanırım..

10. 24 Ocak 2009
  11. jared

jared Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde aynı bölgemde çok yoğun bir ağrı oluyor.ama benimki sinüzitten galiba :KK43: