göz akının sarı olması?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve DIONYSOS tarafından 28 Eylül 2008 başlatılmıştır.

28 Eylül 2008
    Konu Sahibi : DIONYSOS
  1. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mrb taze annişler:içelim:
    oğlumda ilk haftalar hafif sarılık vardı dr.umuz fizyolojik sarılık dedi.şimdi rengi açıldı ama hala göz akı beyaz değil sarı sizlerin de öylemi?
    birde yüzünde kırmızı sivilce gibi şeyler çıktı dr sütten kaynaklandığını söyledi ama göğsündede çıkmaya başladı sizdede oldumu?
    sağlıcakla kalınn a.s.

2. 28 Eylül 2008
  3. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    vucudunda yoksa sarılık endıselenme en son goz akında sarılık kayboluyor sıvılcenın nedenını bılemıorum canım

4. 28 Eylül 2008
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım benımkının gozlerı uc ay sarı sarı oldu

sonra gectı....

vucudunu bılmıyorum..ısılık olabılır

6. 28 Eylül 2008
  7. nunuu

nunuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Selam canım;
    Bebeğin hayırlı olsun , Allah analı babalı büyütsün. Benimde bebeğim 3-4. günde hafif sarılık oldu. Gözleri dedğin gibi sarıydı. ama sık sık emzirerek ve bana çok kilo verdiği için bebek mama takviyesi yaparak atlattık. Bu arada güneşliydi o sıralarda ve camdan güneş vurduğu yere yatırıp güneşlendiriyordum kızımı. Çok çabuk da geçti. Sende güzel düşün ve sık sık emzir geçecektir üzülme. Yanaklarındaki kırmızılık az da olsa benimkinde de var. Sıcakttan falandır.Süt olayını bilmiyorum ama emerken başı çok kızarıyo benim kızında.Genelde olurmuş canım.

8. 28 Eylül 2008
  9. muscan24

muscan24 canan+mustafa= kıvanç :-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım o yüzündeki sivilce gibi şeyler 2 şeyden dolayı oluoyr bence.biri sütten, diğeri de babasının sakallarından. biz denedik sakallı birileri öpmesin ve yüzünü arada bir temiz suya batırılmış pamukla sil. ozaman kayboluyor.