Göz altı bakımı ve Morlukları

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve Gxuxlden tarafından 13 Ekim 2006 başlatılmıştır.

13 Ekim 2006
    Konu Sahibi : Gxuxlden
  1. Gxuxlden

Gxuxlden delikafa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim problemim gözümün altındaki hiç geçmeyen morluklar kapatıcılarla kapatıyorum ama hiç bir şey sürmedende nasıl bu morlukların önüne geçebilirim bana tavsiyesi olan var mı ? :nazar:

Son düzenleme: 13 Kasım 2008
  2. 13 Ekim 2006
  3. nazey

nazey Evli,Mutlu,Çocuklu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende aynı dertten muzdaribim.Varsa bi çözümü bizimle paylaşın neolur...:conf2: :conf2:

4. 13 Ekim 2006
  5. mesure

mesure Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hylexin diye bir krem için kesin çözüm diyolar ama fiyatı biraz tuzlu :) Onun dışında yoğurdun suyunu düzenli olarak sürmek,ayrıca elma kabuğu koymanında faydalı olduğunu duydum.

6. 13 Ekim 2006
  7. Lereenim

Lereenim Onur Üyesi Pro Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    48
    Patates dilimi yada kivi dilimi göz altına koyun ,deneyin.

8. 13 Ekim 2006
  9. EU1

EU1 Guest

BENDE BU MORLUKLARLA UZUN ZAMANDIR UGRAŞIYORUM :biggrin: EGER UYKUSUZLUK ,YORGUNLUK VS. SEBEPLERDENSE ÇÖZÜMÜ VARMİŞ AMA BENİM GİBİ GENETİK SEBEPLERDENSE YANİ DİNLENMENE RAGMEN GEÇMEYEN TÜRDENSE ÜZGÜNÜM AMA ÇOK KAYDA DEGER BİR ÇÖZÜMÜ YOK ARAŞTIRMADIK YER ÜRÜN BIRAKMADIM MAALESEF ÇÖZÜM OLMUYOR ÇÜNKÜ BU TİP GÖZALTI MORLUKLARI GÖZALTINDAKİ KISIMDA BULUNMASI GEREKEN YAG MİKTARININ AZ OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR:dead: AMA SON 6 AYDIR ROC un GÖZALTI MORLUKLARI İÇİN OLAN KREMİNİ KULLANIYORUM ACIKCASI BEN ÇOK DÜZENLİ KULLANMIYORUM AMA O NA RAGMEN ÇEVREMDEKİ İNSANLAR BU KREMİ KULLANDIGIMI BİLMEMELERİNE RAGMEN MORLUKLARIMA NASIL ÇÖZDÜGÜMÜ SORDULAR DEMEKKİ ETKİLİ OLMUŞ:biggrin: DEVRİK CÜMLELERİM İÇİN KUSURA BAKMA BİR YANDAN OGLUŞUM ÇEKİŞTİRİYOORR

10. 18 Ekim 2006
  11. xsxxuxko

xsxxuxko Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    eşimde de aynı sorun var arkadaşlar aktardan rezene yağı aldık onu kullanıyor işe yarıyor tavsiye ederim::laugh:

12. 19 Ekim 2006
  13. Gxuxlden

Gxuxlden delikafa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim şevvalcımm ilgilendiğin ve bilgilendirdiğin için :biggrin:

14. 19 Ekim 2006
  15. eny

eny Guest

16. 30 Kasım 2006
  17. nancy

nancy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Uykusuzluk, ağlama, yorgunluk gibi nedenlerle gözün alt tarafında ufak şişlikler biçiminde cepler oluşur. Bunları gidermek için; Her akşam ceviz iriliğinde 1 patates havanda ezilerek lapa haline getirilir. Bu lapa bir tülbentin arasına konur, sorunlu bölgenin üzerine bırakılır. Sonra bu bölge papatya çayı ile yıkanır.

ayrıca muhakkak 25 yaşından itibaren göz çevresi için krem kullanılması gerekir bunun yanısıra her zaman tercihim olan doğal bakım önerim ise göz çevresi için avakado ve buğday yağıdır bu karışımı dıştan içe doğru hareketlerle ve çok nazik bir şekilde göz çevresine sürmelisiniz

sevgiler...

18. 30 Kasım 2006
  19. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben morluklarımı o kadar dert emiyorum ama benim daha ciddi bi sorunum var

gözlerimin altı çökük..yani çukur...hadi morlukları kapatıcıyla kapatsam bile çukuru dolduramıyorsun 10 kat da sürsen dolmaz...o kısımların etlenmesi yada yağlanması bi şekilde şişmeleri lazım :KK43:

gözlerimin altında yarım daire şeklinde çukurlar var :KK43: