göz altı kırışıklıkları için formülü olan var mı?

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve esracikss tarafından 14 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : esracikss
  1. esracikss

esracikss Guest

yaşım bana göre daha genç olmasına rağmen( 21 yaşındayım), gözaltlarımda birçok çizgiler var. Bunun için önerisi olan var mı? Neden oluyo olabilir?(Güneşten falan mı, ya da çok gülmekten mi kırışıyor anlamadım, önüne geçemedim. Lütfen yardııımmmm.... Please heelllppppp.!!! :KK66: )

2. 8 Ocak 2008
  3. xoxzlemax

xoxzlemax Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ii bi göz çevresi kremi kullan diycem ama geçmiyo cnm yüz yogasıda deneyebilirsin

4. 8 Ocak 2008
  5. Sarxix

Sarxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yoga işe yarar mı peki, yani yapıyor musun arkadaşım?

6. 8 Ocak 2008
  7. gulayse

gulayse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cıldın kuruysa olur kırısıklıklar nemlendırıcı bır krem kullan ıstersen sana onerırım bır kac krem eskıden kozmetıkte calısmıstım baya bılgım vardır

8. 8 Ocak 2008
  9. rosenoire

rosenoire Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    :dilcikar:
    canım demek yaşın sana göre genç,ilahi sen daha çocuk sayılırsın 21 yaş ne ki a.so yaşta kırışıklık olmaz senin kırışıklık sandığın şey göz çevresinde kuruluktan oluşan mimik çizgileridir sabah yataktan kalkınca belirsizdir ama gün içinde mimik hareketlerinden dolayı daha belirgin hale gelirler ,uygun ürün kullanmazsan bunlar kalıcı hale gelir ,bence jel bazında nem oranı yüksek yağsız bir göz çevresi ürünü kullan yine jel tarzı göz çevresi temizleyicisinide birlikte kullan yağlı ürünler sakın sürme ilerde göz çevrende yağ butonları oluşur

10. 9 Ocak 2008
  11. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya rosenoire şu tarif ettiğin nemlendirici ve temizleyicilere örnek versen buradan bir sakıncası var mıdır acaba. ürün adı vermek yasak değilse biriki örnek ver lütfen. çünkü bende de aynı sorun var. gerçi benim yaşım 28. ama yine de erken olduğunu düşünüyorum. benim cildim yağlı ama göz çevrem kuru olabilir mi acaba

12. 9 Ocak 2008
  13. rosenoire

rosenoire Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    canım herhalde sakıncası yoktur çünkü herkes birbirine ürün adı veriyor,jel bazında göz çevresi ürünlerinden vichy fix yeux var çok hafif tamamen su bazlı bir ürün ben kızıma da bu ürünü yeni başlattım o da daha önce hiç ürün kullanmadı hafif nem veriyor kızım çok memnun ,ben göz çevresi temizleyicisi olarak biotherm biocils tercih ederim ama benim kız lorealden vazgeçmiyor eğer göz çevren kuru ise aven in jel şeklindeki göz temizleyiciside güzel bu ürünler hep su bazlı yağ içermeyen genç ciltler için ürünler bir de garnierin göz çevresi ürünleri var bu da iki çeşit, birisi sadece nemlendiriyor öbür tipi [lift yeux] kırışıklık karşıtı sanırım türkiyede yok internette satışı var ben yurt dışında iken almıştım fiyatı orada komik denecek kadar ucuz,açıkçası bir müddet sürmeye çekindim ama bir ürün ancak bu kadar güzel olur bulursan genç cilt için olanını al canım yerimseniben

14. 9 Ocak 2008
  15. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çk teşekkür ederim.
    gerçekten çok yardımcı oldun. sağol a.s.

16. 9 Ocak 2008
  17. Barçman

Barçman PR UZMANI Pro Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel krem ve jel adları verilmiş ben ilave olarak güneşte mutlaka güneş gözlüğü kullanmanı ve göz kapağı haricinde göz çevrenede güneş koruyucu sürmeni öneririm canım sevgiler

18. 10 Ocak 2008
  19. URANUS

URANUS Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım, kozmetiğe inanmayan biri olarak biraz farklı bi tavsiyede bulunacağım, at kestanesi yağı göz çevresine çok iyi geliyor, aynı şekilde buğday yağı ve jojoba yağı da... Krem haline getiremiyorsan bile bunları- artı zeytin yağını- birleştirip, kullanmadan önce iyice çalkalayıp, yatmadan önce göz çevrene sürebilirsin. Yağların emilimi krem kadar kolay olmuyor ama; bu emilim sorununu da kaysı yağı ekleyerek aşabilirsin, bunu sana çok uzun süre Loreal kullanmış biri olarak ve de 15 sene boyunca Lancester, Lancome, Helene Rubistein, Estee Lauder, DDF kullanmış birinin kardeşi olarak söylüyorum, kozmetiğe verilen paraya gerçekten yazık!