göz altı kremi ve nemlendirici yüz kremi alıcam.

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve nessca tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nessca
  1. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar karma cilde sahibim.burnum hemen yağlanıyor ama yanaklarım kuru hatta soğuk havalarda pul pul oluyor.yıllardır karma ciltler için nemlendirici kullanıyorum ama ancak makyaj altına.üzerine yağsız bi fondöten kullanmak zorunda kaldım çünkü burnumun parlamasını ancak bu şekilde önleyebiliyorum.ama artık fondöten kullanmak istemiyorum.sadece nemlendiricimi sürüp öyle evden çıkmak istiyorum.loreal,olay,nivea,garnier,diadermine kullandığım nemlendiriciler.ama hiçbiri için işte bundan vazgeçmem diyemedim.forumda okuduğum kadarıyla sebamed ve neutrogena ilgimi çekti.hem fazla pahalı değil hem de matlaştırıyor diye yorum yapılmış.bir de göz altlarımdan şikayetçiyim.hiç anti aging ürünü kullanmadım.24 yaşındayım nerdeyse ama daha şimdiden göz altlarımda üçer tane derin çizgi oluşmuş.sabah uyandığımda o kadar rahatsız etmiyor şişliği ama akşama doğru göz altlarım feci şekilde şişiyor.kaz ayağı falan yok henüz ama altlardaki çizgiler ve şişlik için bi de göz altı kremi almam gerekiyor sanırım.anti aging kullanmaktan da korkuyorum erkenden ilerki yaşlarda çıkabilicek olumsuzluklardan dolayı.neutrogenanın göz altı kremi sanırım benim yaşıma uygunmuş.sebamedinki Q10 içerdiği için kullanamam gibi geldi.aktardan yağ falan alıp kullanmak istemiyorum hem pratik değil hem de gün içinde rahatsız ediyor beni.çok uzun yazdım ama inşallah okuyup bi yorum yaparsınız.benim durumum için hemen hemen neutrogena fiyatına denk gelen başka bir eczane ürünü de olabilir memnun kaldığınız.yeter ki bana öneride bulunun.

2. 23 Ağustos 2010
  3. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimsenin bilgisi yok bu konuda sanırım.ben gidip neutrogenanın yüz ve göz altı kremini alayım.

4. 12 Haziran 2011
  5. nurumut

nurumut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yaşın daha küçük göz altı için su bazlı hafif nemlendiriciler kullan nivea nın salatalıklı kremide çok güzel
    ağır kremler ilk başta çok etkili olur ama daha çok sarkıtır ilerde

6. 14 Haziran 2011
  7. fistikcisahap

fistikcisahap "canım" diye hitap etmesek:) Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    78
    ben de 23 yaşndayım ve göz altı kremi kullanıyorum. anti aging almaya gerek yok daha bu yaşta. göz altı için avene kullanıyorum. bi de göz altıma kapatıcı kullanmaktan biraz morluk var. onun için de geceleri yatarken ddf erase eye gel kullanıyorm.
    senin gibi cildim karma. nemlendiricim ve güneş kremim la roche. nemlendirici olarak daha önce avene, noviderm, deracine, neotroguna kullandm ama hiçbiri la roche kadar iyi değildi. göz altı için de dediğim gibi avene ve ddf. temizleme jelim ve peelingim acnecinamide. maskem nuxe. biliyorum çeşit çeşit ama şu an bu kombinasyondan çooooooookk memnunumm

8. 14 Haziran 2011
  9. adress

adress Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ürün almadan önce muhakkak çeriklerini Cosmetics ingredients search dan konrtol ettir içerisinde kırmızı işaretli madde varsa sakın alma bunlar zararlı içerikler ve bildiğim kadarıyla neutrogena içeriği bakımından masum değil dermokozmetik ürün tavsiye ederim hatta ankaradaysan tandoğan metropol eczanesini şiddetle tavsiye ediyorum.
    ben dr. murad denedim ancak gözlerim alerjik oldğu için çok tepki verdi avene benim en beğendiğim marka bi ara onun göz kremini almayı düşünüyorum

10. 1 Ekim 2014
  11. gokceayan

gokceayan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    68
    kiehls in ürünlerini kullanan varmı?

12. 14 Eylül 2015
  13. buttercupp

buttercupp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    347
    Ödül Puanları:
    43
    kiehls i bütün olarak bende merak ediyorum ??

14. 27 Eylül 2015
  15. babybirds1

babybirds1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    LR in goz alti torbalari ve hakalari icin ürününü tavsiye ederim