göz altı morluğuna patates

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve nesesiznese tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : nesesiznese
  1. nesesiznese

nesesiznese mudsuZz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    warsa k.bkmayn şimdiden.ben denedm gerçkten %90 faydasını gördm arkadaşlar.bnmde göz altlarım mosmordusenağlama.uykusuzluk,ağlama,yorgnluk gbi gerçktende doğru.

her akşam cewiz iriliğinde 1 patates havanda hamur haline getirilir we ufak tülbent içinde,sadece göz altlarındaki morluklara konur.(GÖZ ÜZERİNE KOYMAYIN) 40 45 dk bekletilir.sonra kaldırılır.we papatya çayı ile yıkanır dio ben normal su ile yıkdım 45 dk dan sonra. ben gözümdeki değişkliği gördüm ve inanamadım süperdi:sm_cool: umarım sizinde işinize yarar.
    bu bilgileri <<http://www.xprodoksit.com/yazi/goz-alti-morluklarina-bitkisel-cozumler>>
    burdan almştm umarım işinizi görür.
    not=bn ilk akşmdn değişkliği farkettmm.2 3 akşm sonra süper ooluoo.biraz beklemek içn sabır gerek dimi :eek:hihoyyyt

2. 28 Ağustos 2009
  3. sillyjane

sillyjane Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu formül gerçekten işe yarıyor mu? benimde göz çukurlarımda başladı morluklar artık. eğer sen memnunsan bende yapim yarın? şimdi yapmak isterdim ama gecenin 2 sinde 40 dk bekleyemicem :)

4. 28 Ağustos 2009
  5. nesesiznese

nesesiznese mudsuZz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bende gerçekten işe yaradı.hiç bir zararını görmedimzemuszemus.GÖZ ALTI MORLUKLARINA BİTKİSEL ÇÖZÜMLER > Faydalı Bilgiler > www.XprodoksiT.com bu siteden aldm kullananlarda yorumlarını yazmşlar.we herkes memnun.hem doğal bi madde kullanmanı tawsiye edrim.bende gözle görülür derecede fark etti.annem göz altıma beyazlatıcı sürdüm zannetti ama hiç bir şey yoktu.düzenli kullanırsan faydasını göreceğinden eminimyerimseniben

6. 28 Ağustos 2009
  7. candy43

candy43 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yaptım bunu ama 1 kere sadece. konuyu açan arkdaşa ayıp olmazsa bi arkadaş bişe önerdi şimdi onu kullanmaya başladım yazaym.

8. 28 Ağustos 2009
  9. pikolata

pikolata taze evli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    cnm patatesi bende 1 kez denemiştim önceden gerçekten ilk kullanımda etkisini görmüştüm.şimdi gene başlayım bari

10. 29 Ağustos 2009
  11. seda.e

seda.e Guest

hmm tmm denicem tabii ki ama patates pişmiş mi olucak çiğ mi ??

12. 29 Ağustos 2009
  13. sillyjane

sillyjane Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çiğ olması gerekiyor diye biliyorum canım.ben dün akşam yaptım, göz altlarım ışıl ışıl oldu.ve bişey daha farkettim, gözaltıma koyup biyere uzandığımda gözlerimdeki yorgunluğu almaya başladı.sanli birileri gözlerimin üstündeki ağırlıkları alıyor gibiydii.yani morluğuna iyi gelmese bile seni ne kadar dinlendirdiğini görüceksin

14. 29 Ağustos 2009
  15. nesesiznese

nesesiznese mudsuZz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıorm cnm hariqa bişi:sm_cool:

16. 31 Ağustos 2009
  17. cityangel

cityangel BAL KÜPÜ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende denicem bunu ..

18. 8 Eylül 2009
  19. oxgen

oxgen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende koyuyorum patates ama kızarıyo tahriş ediyo çokm hassas cildim acaba..?:bbo: