Göz altı morluklarına tuz yağı

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve edasu tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

13 Mart 2010
    Konu Sahibi : edasu
  1. edasu

edasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar,gitti gidiyorda İran'lı bir profesör tarafından bulunan tuz yağının hem morluklara hem de şişliklere etkili çözüm olduğu belirtiliyor.Aranızda hiç alıp da kullanan varmı acaba?

2. 14 Mart 2010
  3. monaroza18

monaroza18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yokmu kullanan?

4. 16 Mart 2010
  5. Beren27

Beren27 Özlemin dili olsaydı... Üye

Beğenildi:
    327
    Ödül Puanları:
    113
    canım bnde tam bu konuyu açacaktımki sen açmışsın tşkler,bnde cilt estetiği bölümünde bir kullanıcıdan duydum,ameliyat için araştırma yaparken keşfetmiş ve tamamen kurtulmuş,doğrumu değilmi bilmiyorum,bnde kullanan olup olmadığını merak ediyorum

6. 16 Mart 2010
  7. daphne2165

daphne2165 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bakayım.Fiyatı neymiş canım bu kremin?.Gerçi işe yaraması önemli.Göz altı morlukları çok can sıkıcı bütün güzelliğini alıp götürüyor insanın.En çokta uykusuzluktan oluyor.

8. 17 Mart 2010
  9. ezine77

ezine77 Rabbime çok şükür.. Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    tuz yağı yağ mı ve fiyatı neymiş acaba?

10. 17 Mart 2010
  11. su24

su24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benimde aynı sorunum vardı.Bir çok ürün denedim hiçbiri işe yaramadıSürekli kapatıcı ile kapatmaya çalışıyordum.En son ggda tuz yağı adlı bir ürün buldum.Fiyatıda diğerlerine göre çok daha ucuz.Aldım 1 hafta sonra göz altı morluklarım ve şişliklerim azaldı. 3. haftam ve artık böyle bir sorunum kalmadı.Pamuk yardımı ile sürüyorum.Kullanımı çok rahat, diğer ürünler gibi kötü kokmuyor.Kesinlikle kullanın fiyatı 19 tl.

12. 17 Mart 2010
  13. mervishz

mervishz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba,ben de yeni üye oldum.genetik göz altı morluğu problemim var.bugüne kadar vich all about eyes,neutrogena eye cream,garnier roll on kullandım ama fayda etmedi.benimde çok şikayetçi olduğum bir konu.evden çıkarken kapatıcıyı ilk sürdğüm anlarda güzel gözükürken gün içinde tuvalete baktığımda kötü ve yorgun gözüküyorm oldukça üst üste kapatıcı sürmeklede olmuyor.pazar günü tesadüfen aktardan tuz yağı aldım ottoma diye bir marka 7 TL ye.açıkçası ucuz olunca alıverdim,tuz yağının bu kadar iddialı olduğunu eve gelip internette araştırdıktan sonra öğrendim.
    pazar gününden beri kullanıyorum,ama 1 ayda sonuç vereceğini sölüyor.gelişmeleri burdan yazarım...:1hug:

14. 17 Mart 2010
  15. su24

su24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    7 tl ye fiyatı iyiymiş.Acaba ikside aynımı? Ben çok aktara sordum ama bulamadım.En sonunda internette bulunca aldım.İyiki almışım o kadar ürün kullandım sonunda tuz yağı işe yaradı.

16. 17 Mart 2010
  17. shoplant

shoplant Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar ben bu iranlı aktarın zayıflama tozu ve yumurta sarısı yağı kaş kirpik uzatıcı ürününü kullandım kiriklerime 15 günde inanılmaz şekilde etki etti. Sitres ve üzüntüden kirpiklerim dökülmüştü çok şükür bu iranlı aktar dedikleri profösörle çözdüm sorunumu birde Yağ yakıcı zayıflama tozunu kullandım 1 ayda kalça ve alt karın bölgelerimden eridim. İki ürünü için çok etkili diyebilirim. Ama tuz yağını kullanmadım.

Yardımcı olduysam ne mutlu banazemuszemus

18. 2 Nisan 2010
  19. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim de yaşım on dokuz olmasına rağmen ciddi gözaltı morluklarım var. bu tuz yağı dediğiniz ürün dikkatimi çekti , kullananlar memnun hep galiba. acaba nereden bulabilirim tuz yağını eczanelerde satılıyor mudur bi fikri olan varsa bana yardımcı olabilir mi lütfen...