göz altı morluklarında lazerli tadavi..(yardım)

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve lostsun tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : lostsun
  1. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar ben dün gece tv8 yayınlanan ebruli programının tekrarında bir estetik cerrehi dr.nun açıklamalarını dinledim.göz altlarındaki morlukları lazerle tek seansta düzeltebildiğini ve o bölgede ki ince deriyi kalınlaştırabildiğini anlattı.ama ben dr.ismini unuttumfisfisfis.izleyip adını hatırlayan varsa lütfen yazsın.a.s.

2. 23 Ocak 2009
  3. ya arkadaşım bole bişi unutulurnu internette araştırıyorum onun sitesinde ama çok zor çünku tekrar programmış gerçi kaç tane doktor bana lazerle olmaz kandırıyolar dedi ya baklaımbuylabilirsem mutlaka yazzcam sende haberdar edermisin

4. 23 Ocak 2009
  5. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bu gün tekerar çıktı o dr.derya baykal'a hatta şuan programda...adı op.Dr.Nuri Battal....
    kıvırkıvırcık :) o kadar geç bir satti ki izlediğimde sabah 4 falandı sanırım unutmuşum:))

6. 23 Ocak 2009
  7. sağol canım baya sıkı takipçisin nurı beyi biliyorum mail atmıştım bana 2-3 seans dedi fiyatı da 2milyar;(((

8. 23 Ocak 2009
  9. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    seans ücreti mi o kadar.:1shok:.uff epey pahalıymış.beni aşıyor yani boşuna umutlanmışımbenneyaptımki saol canım.......

10. 24 Ocak 2009
  11. bana solediği mutlaka görmem gerekir kişiye göre seans ve fiyat değişir en fazla iki üç seansta gecer dedi tam fitay veremezmiş anmcak ortalama 2 milyar oluır dedi maleswef bu yuzden bende görüşmeye gitmekten vazgeçç.tım bir de cesaret edemiyorum bazı doktorlarda lazer hiç bi işe yaramaz dediler dolgu için de bir doktor var nacı çelik ona resim yolladım eğer dolgu yaptırırsan seda sayan gibi olursun dedi
    malesef benimöde hiç umudum kalmadı ne dünyanın parası kremker işe yarıyo ne de operasyonlar ama bizim morluklar gittikçe belirginleşip yayılıyo m alesef;(((

12. 24 Ocak 2009
  13. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kremler işe yaramıyor malesef dediğin gibi..kapatıcılarla gezicez malesef.bir de ilk girdiğimiz ortatamlarda hastamısın yorgun gözüküyorsun sorularına cevap vericez :KK43:(

14. 24 Ocak 2009
  15. bana direk gözünün altı neden mor senin diye soruyorlar kapatıcı sürüldüğü çok belli oluyo ve sanırım çok kuru olduğu için pıtır pıtır oluyo onda bile bir dünya şey denedim zaten hiçbiride göz çukurluğunu kapatmıyo sürekli kremlere bağlı kalmak çok kotu bişi ya lazere kesin dese herkes güv ensem hadi bir sekilde ayrlanır belki diyecem ama onund kesin sonucu yokkı;(((

16. 24 Ocak 2009
  17. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    dediğin doğru kesin deseler ayarlanır o para çünkü bizim durumumuzda olan anlar bizi.sürekli bu durumu yaşamak zor.

18. 26 Ocak 2009
  19. canım boğaziçi hastanesine mail attım beşiktaştakı bugun aradılar beni yüz mezosu yapılıyor bunun için o bolgeye vitamın enjekte ediliyor dediler çok memnun olan müşterileri varmış ben 2-3 hafta sonra görüşmeye gidecem görüşme ücretsizmiş ne kaybederiz ki yuz yuze konuşalım aylık seans ücreti 150 liraymış duruma göre seans sayısı değişiyormuş