Göz altı torbaları ameliyatı

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve sosyolog001 tarafından 27 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2011
    Konu Sahibi : sosyolog001
  1. sosyolog001

sosyolog001 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar ben göz altı torbalarımı aldırmak istiyorum,çok feciler yaşım da 24...Ne kullansam geçmiyor bunlar,deri altındaki yağ fazlalığı öyle bitkilerle kremlerle filan geçmezmiş...Bu ameliyatı olup da memnun kalan var mı...Detayları verebilir misiniz lütfen..Sadece göz altı torbalarının alınmasıyla alakalı operasyonları soruyorum dolgu,göz kapağı vs değil...umarım yardımcı olan çıkar :KK43:(

2. 28 Temmuz 2011
  3. Halekn

Halekn Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de forumu bu konuda takip ediyorum, bir sonuca ulaşamadım, size destek amaçlı yazıyorum

4. 29 Temmuz 2011
  5. sosyolog001

sosyolog001 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen..ameliyat olmuş kişileri buldum ama geri dönüş yapmıyorlar,foruma pek girmiyorlar sanırım

6. 12 Ağustos 2011
  7. pakmis

pakmis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    görmeyi etkiliyor mu acaba

8. 13 Ağustos 2011
  9. emel_86

emel_86 Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Yok canım görmeyi neden etkilesin bir sürü ameliyat olan ünlü var..deniz baykal devamlı aldırıyormus mesela sonra oya aydogan sonra şu kasımpaşalı ünlü bi şarkıcı abimiz vs vs..sadece iyi doktor bulmak önemli işte

10. 16 Ağustos 2011
  11. dombi

dombi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sosyolog 001 aynı dert bende de var ve ben önümüzdeki 1 ay içinde bu amelıyatı olmak ıstıyorum.hedefimde coskun levent tascı var ama bılemıyorum da :KK43:kımseden ses cıkmıyor ya en azından bu amelıyatı olanlar bılgılerını paylassalar bıze yol gosterır.ben amelıyatı oldgumda burdan sana mesaj atarım merak etme canım.ınsallah hepımız sorunusuz bı gözaltına kavusuruz en yakın zmanda..

12. 17 Ağustos 2011
  13. sosyolog001

sosyolog001 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bayağı doktor araştırdım ama internetten hepsi kendisi hakkında reklam yapıyor haliyle..şu çok meşhur olan doktorlara bi görünmek istiyorum ama parası da çok fazla geliyor :KK43:( gerçi bana ameliyat sonrası görüntümü gösterseler şöyle olacak yeni hali diye,istedikleri kadar para veririm..çok muzdaribim ben de :KK43:( sen nasıl karar verdin canım levent beye..muayene mi oldun..ben de allah izin verirse 2012 yazında olmak istiyorum ameliyatı ama eğer iyileşme süreci çabuk sürüyorsa 15 tatilde bile olurum..çok merak ederim ben,ameliyat olursan eğer beni bilgilendir ne olur lütfen lütfeeeen :))

14. 23 Ağustos 2011
  15. dombi

dombi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım olmayı düşünüyorum ama tabiki maddi -manevi şartların da uygun oldugu bı zamanı beklıyorum insallah bı sorun cıkmazsa en yakın zamnda olmak ıstıyorum olursam merak etme bılgı verırım mutlaka sana da.yanı foruma yazarım herseyı:) coskun levent tascıyı ınternetten arastrdım bı de tv programlarından takıp ettım ama muayene olmadım.o kaadar cok vıdeosunu ızledımkı ıcıme sındı gıbı ama tabı gorusmeden bı karar veremem.ınsallah bı cozum olur ya.bu arada canım aılem dızısındekı funda vardı ya o da aldırmıs gozaltı torbalrını cok da yakısmıs.darısı basımıza canım :)

16. 27 Ağustos 2011
  17. keyra

keyra Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben ameliyat oldum ayın 19 unda. olmadan yaklaşık 6 ay boyunca araştırma yaptım. yaşım 30 ve 23 yaşından beri gözaltı torbalarıyla yaşıyordum. gün gün fotoğraflarımı çektim. size her konuda bilgi veririm.ist bursa ankda tüm bu konuda iyi doktorları tanıyorum. ünlü doktorlarda dahil olmak üzere ameliyat öncesi tam 7 doktorla görüştüm. onun dışında araştırmlara yaptım sağa sola sordum. ve bu billerin hepsini sizlerle paylaşmak isterim sorularınız varsa sorabilirsiniz. selamlar

18. 29 Ağustos 2011
  19. jonquilla

jonquilla Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar bazı devlet hastaneleinde plastik cerrah var, yaptıkları ameliyatları da yazmışlar, göz kapağı ameliyatı da yazıyor bu hastanede ama nasıl ameliyat olur bilmiyorum, devlet ne de olsa, hasta çok olduğu için ilgi az olabilir. gerçi özel hastanelerde de para için ilgisi olmayan şeyleri de araştırıyorlar.