Göz Altına Beyaz Far Kullananlar

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve ela tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

kıslar ben cildime fondoten yerine sadece gözümün altına makyaj yaparken beyaz far kullanıyorum ama kurutuyor göz altını diyor herkes sizce ne kullanmalıyım ama fondeten pudra hiç sevmiyorum zaten cildime gerek yok...:dance:

2. 15 Aralık 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenileri:
    355
    Ödül Puanları:
    83
    Önce gözaltıma kapatıcı sonra far sürmemi önermişlerdi bana..
    Makyaj konusunda çok bilgili değilimdir,diğer arkadaşlar daha güzel yardımcı olur sanırım..kaydirigubbakcemile5

4. 15 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

kapatıcı ya da aydınlatıcı kullan o zaman. zaten fondoten ve pudrada göz altına sürülmez ki.
    far göz altı ürünü değil, göz altının da hassas+özel bir bölge olduğunu düşünürsek bence far sürmek sakıncalı ve yıpratıcı olabilir. gözaltına sadece göz altı için üretilen şeyleri sürmek lazım. :nazar:

6. 15 Aralık 2008
  7. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    ülen hatun sen kafayı mı yedin :mymeka:
    far sürülür mü göz altına:dilcikar:
    git adam akıllı bi concealer al
    mac olabilir estee lauder olabilir clinique olabilir
    kırıs burus olucan :mymeka:

8. 15 Aralık 2008
  9. EU2

EU2 Guest

wlla goz altına degil ama goz pınarına yakın gozun ıcıne kacırmadan beyaz far ben uyguluyorum ama altına hıc duymamıstım

10. 15 Aralık 2008
  11. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    36
    seninde dediğin gibi kurutuyo canım
    ki göz altı en hassas bölgelerden
    tavsiyem parana kıy öyle adi ürünlerden değil iyi bir concealer (göz altı kapatıcısı ) al en açık rengini alırsın beyaz olmasından hoşlanıyosan

12. 15 Aralık 2008
  13. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    göz altına far olmassss:1no2:

çok gerekliyse, önce guzel bir göz altı nemlendiricis, sonra da iyi bit kapatıcı kullanılmalı..

fondoten veya pudra da olmas canım ya...çok hassas göz çevresi.

14. 15 Aralık 2008
  15. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    göz alti icin özel beyaz pudralar var diye biliyorum ben yaniliyorumuyum yoksa

16. 16 Aralık 2008
  17. EU2

EU2 Guest

evet dogru tyra banks ın victoria's secret defile kulis arkası goruntulerinde makyajında hep goz ustune ve altına direk beyaz pudra var.

18. 17 Aralık 2008
  19. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende gözaltımı beyaz yapıyorum ama;gözaltı kapatıcıylaberaber kullanıyorum bende önceden beyaz far sürerdim sonradan bir ürün aldım ikili bir tarafı kapatıcı bir tarafıda beyaz sadece göz ve çevresi için beyaz (yani göz altı vede kaş üstü için özel) farlı çokta güzel